Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

O nás

Proč navštívit právě Miracle Esthetic Clinic & Spa?

Naše klinika se specializuje především na neinvazivní metody s maximálními výsledky. Klientům poskytujeme služby v oblasti hubnutí, modelace postavy, zpevnění pokožky i těla, léčby celulitidy, formování kontur či celkové regenerace.  Tým kosmetického salonu Miracle Esthetic Clinic and Spa Vás přivítá v klidném a přátelském prostředí.

Specializací našeho kosmetického salonu je především neinvazivní péče o tělo i obličej. Díky pokrokovým metodám dokážeme vytvarovat postavu, vyhladit vrásky, zpevnit pokožku a celkově omladit bez nepřirozených zásahů do organismu.

V salonu krásy Miracle Esthetic Clinic & Spa používáme pouze ty nejkvalitnější a nejmodernější přístroje pro neinvazivní péči od renomovaných výrobců. Díky tomu Vám zaručíme prvotřídní péči s trvalými výsledky.

Původně kosmetický salon Miracle Esthetic Clinic & Spa byl založen v roce 1999 s cílem nabídnout svým zákazníkům péči o obličej i tělo. Dnes jsme moderní estetickou klinikou působící v oblasti neinvazivních ošetření celého těla.

Díky neustálému vzdělávání na mezinárodních kongresech, výstavách a úzké specializaci členů týmu, Vám dokážeme nabídnout ta nejmodernější a nejúčinnější ošetření.

Náš tým