Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace

Proč zvolit laserovou epilaci diodovým laserem LightSheer Duet?

Laserová epilace diodovým přístrojem LightSheer Duet je naprosto bezbolestná díky speciálně vyvinutému chladicímu systému u malé hlavice, určené pro citlivé části těla. Pokožka je ochlazena před vypuštěním impulzu a tím je snížena nejen bolestivost, ale i riziko spálení na minimum. Paprsek laseru zničí cibulku i s jejím lůžkem, čímž zabrání opětovnému růstu. Zároveň laser LightSheer Duet jako jediný na světě umí odstraňovat chloupky z jakéhokoli fototypu pokožky a jakýkoliv typ chloupku, i ty nejsvětlejší.

Průběh ošetření

V případě ošetření méně citlivých partií, není při nově vyvinutém chladicím systému potřeba žádných lokálních anestetik, avšak pokud máte hodně citlivou pokožku, můžeme pro Váš komfort použít před laserovou epilací znecitlivující krém Emla. Poté co je pokožka připravena na zákrok, terapeutka provede odstranění chloupků diodovým laserem. Na závěr ošetření terapeutka aplikuje Aloe vera gel od značky Comfort Zone.

Laserová Epilace přístrojem LightSheer Duet

Jak reaguje pokožka na laserovou epilaci

Pokožka může být bezprostředně po zákroku lehce začervenalá a na povrchu pokožky zůstávají malé zbytky chloupků, ty do týdne vypadají. Intenzivnější či dlouhodobější reakce se objevují velmi zřídka. Přibližně týden po zákroku chloupky vůbec nerostou. Ve chvíli, kdy začnou chloupky růst, můžete pokožku začít holit běžným způsobem.