Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace LightsheerDuet

Hladká pokožka již nemusí být jen Vaším snem. Vyhrajte nad chloupky jednou provždy!

Na naší klinice pracujeme s nejmodernějším diodovým laserem LightsheerDuet s unikátní technologií vakuové akcelerace, který je špičkou v laserové epilaci. Speciální technologie umožňuje snížit sílu energie laseru bez ztráty efektivity. Za pomoci vakua je kůže vtahována do dutiny nástavce, díky čemuž se vlasové cibulky dostanou na nejmenší možnou vzdálenost od zdroje světla. Laser působí až do hloubky 4,5mm, po pigmentu chloupku sjede až k cibulce a zlikviduje ji. Chloupek je tak definitivně odstraněn. Laser LightsheerDuet působí na chloupky, které jsou ve fázi aktivního růstu. Všechny chloupky se však nemusí nacházet v této fázi. Proto je důležité zákrok 4-6x opakovat, aby se odstranily veškeré chloupky.

Přístroj má k dispozici dvě hlavice. Malá hlavice se používá na ošetření menších ploch a je vybavena chladivým efektem.

Velká hlavice nabízí možnost vakua, díky kterému je ošetření opravdu komfortní a bezbolestné. Díky vakuu se také několikanásobně zvyšuje rychlost procedury. Na citlivější partie lze využít znecitlivující krém. Ošetření je vhodné pro všechny fototypy.

Které partie je možné ošetřit laserem?

Všechny partie s nežádoucími chloupky u žen i mužů!

Jak se připravit na laserovou epilaci?

Chloupky se nesmí minimálně 4-6 týdnů před ošetřením vytrhávat pinzetou ani depilovat strojkem nebo voskem. Nejpozději 1 den před samotnou epilací oholit určenou partii do hladka.

Doporučujeme vynechat solária, intenzivní slunění a samoopalovací krémy minimálně 2 týdny před výkonem. Při pobytu na slunci používat krém s faktorem. V den zákroku vynechejte saunování a používání kosmetických přípravků s alkoholem.

Jak o sebe pečovat po laserové epilaci?

Bezprostředně po ošetření může být pokožka lehce začervenalá. Tento stav vymizí po několika hodinách.

Po laserové epilaci nedoporučujeme opalování a návštěvu solária. První týden po zákroku používejte krém s ochranným faktorem SPF50, další týdny SPF30. V době mezi 4. a 6. týdnem začnou chloupky znovu růst, to je čas na objednání dalšího termínu Vaší epilace.

Pouze dodržení správných intervalů mezi ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého výsledku odstranění chloupků.

Tato stránka používá cookies

cookies