Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Přístroje

Endospheres Therapy Evolution

Jediný v České republice s patentovanou technologií kompresních mikrovibrací.

Třetí generace přístroje Endospheres, který klade větší důraz na zeštíhlení a zpevnění bříška.

Evolution představuje revoluci v léčbě břišního tuku a zvyšuje účinky kompresní mikrovibrace.

Díky elektrostimulačním vibracím na bázi kontrakcí se svaly stahují a tím dochází k výraznému zpevnění pokožky. Ošetření bříška probíhá se speciálním pásem, a proto lze využít maximální intenzitu přístroje. Zaměřuje se na redukci tukové tkáně a zlepšení elasticity ochablé pokožky.   

Modeluje tělo

Nechirurgická technika Endospheres Evolution tvaruje a modeluje oblasti těla, kde se mohou hromadit tukové usazeniny, které se tradičně obtížně odstraňují. K tomuto hromadění může docházet na pažích, zádech, v pase, na břiše, stehnech a hýždích. Naše ošetření se však naštěstí dokáže přizpůsobit boji s tukovými usazeninami na kterékoli z těchto oblastí. Zanechá Vaše tělo hladké, tvarované a vyrýsované od shora dolů.

Vyhlazuje celulitidu

Celulitida je závažný problém, který postihuje 9 z 10 lidí-mužů i žen. Stav vzniká v důsledku hypertrofie tukových buněk a zadržování vody. To je způsobeno přítomností špatného krevního oběhu. Endospheres díky svým pěti synergickým účinkům působí na celulitidu precizně a snižuje nechvalně známý „efekt pomerančové kůže“ tím, že zlepšuje krevní oběh a vyhlazuje tkáně problematických oblastí.

Klinická studie potvrdila, že Endospheres Therapy je nejúčinější léčba, která poskytuje řešení pro celulitidu, špatný žilní oběh, zadržování tekutin a svalové napětí.

Vhodný je pro ženy i muže všech věkových kategorií. 

Tato stránka používá cookies

cookies