Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Viora RF – Omlazení pleti (Lifting)

Omlazení pleti (lifting)

Neinvazivní lifting pleti je populární metoda, která již pomohla zkrásnět mnoha ženám. Pokud toužíte po mladistvém vzhledu, nechte si zpevnit pokožku a vyhladit vrásky tam, kde vás to nejvíc trápí. Umíme si poradit s omlazením obličeje, krku a dekoltu i očního okolí. Pleťové krémy nejsou všemocné, pro konečné řešení povadlé kůže přijďte vyzkoušet omlazení pleti. Odstraňujeme hluboké i povrchové nedokonalosti. Jsme tu pro vás, pokud:

 1. Vaše pleť ztrácí pevnost a krémy nepomáhají.
 2. Při mračení se vám na čele a rovnoměrně na obličeji objevují mimické vrásky.
 3. Máte povadlou a unavenou pleť na krku a dekoltu.
 4. Potřebujete pleť zpevnit a omladit, abyste se cítila mladší.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

V případě RF Liftingu není třeba dodržovat žádná specifická omezení. Pro jistotu se s vámi ale domluvíme na úvodním sezení v klinice.

Pro koho není zákrok vhodný?

Trpíte-li na závažná nebo chronická onemocnění (především kožních chorob), zákrok nepodstupujte. Vhodnost ošetření s vámi vždy zkonzultujeme dopředu na úvodním setkání.

Jak lifting probíhá?

V MiracleClinic využíváme nadstandardní lifting, tzv. RF Lifting. V čem je jiný? Po běžném faceliftu se rozšířené póry, mimické vrásky, rozšířené cévy, pigmentové a stařecké skvrny tvoří i nadále. Po absolvování RF liftingu ne – účinky jsou tedy trvalé už po několika sezeních. Při zákroku prostupuje vysokofrekvenční vlnění do hlubokých vrstev kůže, tkáň se prohřívá, a tím dochází k rozpouštění tuku v buňkách, zrychlení metabolických procesů, napínání kolagenových vláken a tvorbě elastinu. Radiofrekvenční lifting efektivně redukuje tukové zásoby a zároveň velmi účinně vyplňuje i hluboké vrásky.

Výsledky RF liftingu?

 • Rychle, bezbolestně a spolehlivě zpevnění kontury obličeje (lifting)
 • Vyhladí vrásky
 • Omladí oblasti krku a dekoltu
 • Zlepší tonus pleti
 • 81% zlepšení textury pokožky již po prvním sezení
 • 75% pacientů zaznamenali redukci obvodu po dvou ošetřeních
 • Žádné nepříjemné pocity během nebo po ošetření
 • Žádné nežádoucí účinky

Co vás po zákroku čeká?

Výhodou RF liftingu je, že přímo po ošetření se neprojevují žádné negativní účinky. Jen mladší a pevnější pleť.

Léčba akné – ViaAcne fusion

 S technologií Viora ViAcne Fusion dokážeme bezpečně a účinně léčit akné.

Akné je nejčastějším kožním onemocněním – 85 % populace ve věku 12-24 let trpí určitým stupněm akné. Skvrny a pupínky se často objevují na obličeji, zádech, hrudníku, krku a ramenou, kde pokožka obsahuje velké množství mazových žláz kde se vyskytují bakterie.

Ošetření Viora ViAcne Fusion®, které obsahuje řadu řešení pro léčbu akné, výrazně snižuje množství bakterií Propionibacterium acnes (P. acne) a snižuje zánět. Ošetření produkuje reaktivní kyslík, který léčí akné tím nejúčinnějším a nejbezpečnějším způsobem a snižuje tvorbu a výskyt skvrn.

Toto ošetření je bezbolestné a vede k vynikajícím výsledkům!

EyeTight RF™ – Lifting a rozjasnění očí

Revoluční ošetření EyeTight RF™ odstraní příznaky stárnutí bez injekcí a zcela bezbolestně!

S terapií EyeTight RF™ si můžete zachovat „mladiství vzhled“, a zbavit se tmavých kruhů, vrásek a povislé, povadlé kůže.

Terapie Viora EyeTight RF™ je skutečnou alternativou k injekcím a jiným invazivním zákrokům. Jedná se o jediné RF ošetření, které je dostatečně pokročilé a šetrné, aby se mohlo bezpečně a účinně zaměřit na celou oblast očí a ošetřit ji, a to bez vedlejších účinků.

Terapie podporuje tvorbu kolagenu stimulací fibroblastů a pomáhá redukovat ochablou kůži účinným a bezpečným ošetřením symptomů. Terapie také vyživuje pokožku peptidy a esenciálními vitamíny a výtažky, které poskytují stavební materiál pro tvorbu pojivové tkáně, která drží pokožku pevnou.

Terapie Viora EyeTight RF™ je rychlé a cenově dostupné a uvidíte okamžité a přirozeně vypadající výsledky, které rozjasní a vypnou pokožku kolem očí. Vaše výsledky se budou nadále zlepšovat, protože po ošetření se stimuluje tvorba kolagenu.

Omlazení pleti – V-FR terapie

Mladší a zářivější pleť díky omlazujícímu ošetření Viora Skin Rejuvenation. Nejlepší technologie pro dosažení zářivé pleti neinvazivním ošetřením proti stárnutí.

Pomocí technologií V-IPL a V-FR, poskytne nejúčinnější řešení k omlazení pleti. Terapie proti stárnutí vyvolává buněčnou obnovu dermálních a epidermálních vrstev pokožky. Mezi významné výsledky patří zlepšení celkového vzhledu a kvality tkáně.

Hyperpigmentace

Ošetření V-IPL, V-FR a bezjehličková mezoterapie nabízí celou řadu řešení:

 • Hyperpigmentace
 • výrazná redukce hyperpigmentační léze
 • tón pleti je jasný a rovnoměrný

Při ošetření Viora V-IPL s technologií PCR™ dochází k ovlivnění vysoké koncentrace melaninu v pigmentové lézi světlem, což vede k lokální koagulaci a následnému odstranění postižených kožních buněk.

Díky široké škále patentovaných technologií Viora lze každou pigmentovou poruchu léčit jedinečným způsobem v závislosti na jejích charakteristikách.

Řešení problematiky rozšířených žilek

Zbavte pokožku zarudnutí nebo jakýchkoli cévních změn. S terapií Viora PCR™ lze ošetřit veškeré problémy, které se pojí s rozšířenými žilkami, jako například žilky na nohou, kuperóza, růžovka, hematomy a další. 

ReLift – konturování a lifting obličeje

Terapie ReLift je nejúčinnějším řešením pro ošetření povislé kůže a lokálního tuku v dolní části obličeje tzv. podbradek.  

CORE™ a Multi-CORE™ pracuje na bázi tří různých RF frekvencí, což umožňuje ohřev podkožní tkáně pro zmenšení objemu tuku a kožní tkáně pro liftingový a vypínací efekt. Díky zabudovanému vakuovému odsávání proniká RF energie hlouběji, což zajišťuje téměř okamžitý účinek.

Ionwave™ zabraňuje budoucímu hromadění tuku a spouští inovativní mechanismus, který potlačuje zrání tukových buněk a omezuje ukládání tuku.

Ampule Collagen Booster™stimuluje kolagen, který poskytuje liftingový a vypínací efekt. Neinvazivní řešení je dnes volbou číslo jedna při řešení povadlé kůže, hromadění tuku a dalších problémů souvisejících s pokožkou.

Tato stránka používá cookies

cookies