Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Kosmetický salon Praha

Spokojenost každého zákazníka je heslem moderního kosmetického salonu v Praze Miracle Esthetic Clinic & Spa s více než třiadvacetiletou zkušeností v poskytování estetických služeb. Náš kosmetický salon se specializuje především na neinvazivní metody s maximálními výsledky. Klientům poskytujeme služby v oblasti hubnutí, modelace postavy, zpevnění pokožky i těla, léčby celulitidy, formování kontur či celkové regenerace. Terapeutky kliniky Vám poskytnou profesionální poradenství, související s péčí o obličej i o tělo. Tým kosmetického salonu Miracle Clinic Vás velice rád přivítá v klidném a přátelském prostředí.

Anna Forman - Kosmetický salon Praha
Anna Forman – Kosmetický salon Praha

Kosmetický salon v Praze Miracle Esthetic Clinic & Spa byl založen v roce 1999 s cílem nabídnout svým zákazníkům ty nejmodernější a nejúčinnější metody z celého světa.

V tomto trendu neustále pokračujeme a přinášíme revoluční, neinvazivní metody k dosažení štíhlé postavy, omlazení pleti, odstranění nežádoucího ochlupení a celkové péči o tělo.

Naším cílem je maximální spokojenost klientů, osobní přístup a vysoká úroveň nabízených služeb. Náš personál v kosmetickém salonu je vždy příjemný, vstřícný a ochotný splnit jakékoliv Vaše přání.

Díky neustálému vzdělávání na mezinárodních kongresech, výstavách i na základě klinických studií a neposlední řadě i vlastních zkušeností, Vám tak můžeme nabídnout naprosto účinná řešení s přihlédnutím na Vaše požadavky a časové možnosti.

Interiér oxylight - kosmetický salon Praha
Kosmetický salon Praha – Oxy vana

Naše klinika se specializuje především na neinvazivní metody s maximálními výsledky. Klientům poskytujeme služby v oblasti hubnutí, modelace postavy, zpevnění pokožky i těla, léčby celulitidy, formování kontur či celkové regenerace.  Tým kosmetického salonu Miracle Esthetic Clinic and Spa Vás přivítá v klidném a přátelském prostředí.

Specializací našeho kosmetického salonu v Praze je především neinvazivní péče o tělo i obličej. Získejte štíhlejší postavu. Díky pokrokovým metodám dokážeme vytvarovat postavu, vyhladit vrásky, zpevnit pokožku a celkově omladit bez nepřirozených zásahů do organismu.

Náš tým
Náš tým – kosmetický salon Praha

Přijďte k nám vypadat a cítit se krásnější. Těšíme se na vaši návštěvu.