Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Epilace Praha

Laserová epilace v Praze: Hladká pokožka již nemusí být jen Vaším snem. V našem centru v Praze vyhrajete díky epilaci nad chloupky jednou provždy!

Pracujeme s nejmodernějším diodovým laserem LightsheerDuet s unikátní technologií vakuové akcelerace, který je špičkou v laserové epilaci. Speciální technologie umožňuje snížit sílu energie laseru bez ztráty efektivity. Za pomoci vakua je kůže vtahována do dutiny nástavce, díky čemuž se vlasové cibulky dostanou na nejmenší možnou vzdálenost od zdroje světla. Laser působí až do hloubky 4,5mm, po pigmentu chloupku sjede až k cibulce a zlikviduje ji. Chloupek je tak definitivně odstraněnLaser LightsheerDuet působí na chloupky, které jsou ve fázi aktivního růstu. Všechny chloupky se však nemusí nacházet v této fázi. Proto je důležité zákrok 4-6x opakovat, aby se odstranily veškeré chloupky.

Epilace Praha - nohy
Laserová Epilace Praha

Epilace Praha: Jak se na ní připravit?

Chloupky se nesmí minimálně 4-6 týdnů před ošetřením vytrhávat pinzetou ani depilovat strojkem nebo voskem. Nejpozději 1 den před samotnou epilací oholit určenou partii do hladka.

Doporučujeme vynechat solária, intenzivní slunění a samoopalovací krémy minimálně 2 týdny před výkonem. Při pobytu na slunci používat krém s faktorem. V den zákroku vynechejte saunování a používání kosmetických přípravků s alkoholem.

Proč zvolit laserovou epilaci diodovým laserem LightSheer Duet?

Laserová epilace v Praze diodovým přístrojem LightSheer Duet je naprosto bezbolestná díky speciálně vyvinutému chladicímu systému u malé hlavice, určené pro citlivé části těla. Pokožka je ochlazena před vypuštěním impulzu a tím je snížena nejen bolestivost, ale i riziko spálení na minimum. Paprsek laseru zničí cibulku i s jejím lůžkem, čímž zabrání opětovnému růstu. Zároveň laser LightSheer Duet jako jediný na světě umí odstraňovat chloupky z jakéhokoli fototypu pokožky a jakýkoliv typ chloupku, i ty nejsvětlejší.

epilace Praha - obličej
Laserová epilace Praha – obličej

Průběh ošetření

V případě ošetření méně citlivých partií, není při nově vyvinutém chladicím systému potřeba žádných lokálních anestetik, avšak pokud máte hodně citlivou pokožku, můžeme pro Váš komfort použít před laserovou epilací znecitlivující krém Emla. Poté co je pokožka připravena na zákrok, terapeutka provede odstranění chloupků diodovým laserem. Na závěr ošetření terapeutka aplikuje Aloe vera gel od značky Comfort Zone.

Tato stránka používá cookies

cookies