Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Děláme ženy krásnější již od roku 1999

Kosmetická péče

Krásná pleť je naší vizitkou. Dopřejte své pokožce péči, kterou si zaslouží. Pleť na obličeji je choulostivým místem, kde se hromadí řada nečistot. Čím dříve se o svou pokožku budete starat, tím déle budete vypadat svěží a krásná

Typ kosmetického ošetření nemusíte vybírat sami, svěřte se do rukou našich zkušených kosmetiček, které Vám dle typu, momentálního stavu pokožky, ročního období a individuálních požadavků vyberou nejvhodnější ošetření tak, aby Vaše pleť byla vyživená, prozářená, vyrovnaná a Vaše mysl odpočatá.

Na naší klinice Vás budeme hýčkat kvalitní kosmetikou [comfort zone] vyráběnou v Itálii. Tato kosmetika je bohatá na přírodní složky a špičkové ingredience, bez derivátů, parabenů a silikonů.

Recover Touch

Vyživuje pokožku a zotavuje po vnějších vlivech jako jsou slunce, znečištění a stárnutí. Antioxidanty, Goji, Berry a makadamiový olej zanechávají pokožku hebkou a vyživenou.

Hydramemory Deluxe

Dokonalé ošetření pro hloubkovou hydrataci a zářivost pokožky. Ideální pro pokožku namáhanou například klimatizací, nebo ústředním topením. Pomocí masáže přenášíme hluboko do pleti drahocenný olej Moringa a fragmenty kyseliny hyaluronové.

Hydramemory Glow

OŠETŘENÍ inspirované kryoterapií je 50-timinutový zážitek hloubkové výživy a obnovy pomocí „chladivých lžiček“. Ošetření vyplňuje a tonizuje pokožku díky profesionálním intenzivním složkám bohaté na makro kyselinu hyaluronovu a extrakt z opuncie.

  • Pro okamžitě hydratovaný, zářivý a na první pohled zdravý vzhled pleti.
  • Kyselina mléčná pro okamžitou obnovu a jas.
  • Kyselina hyaluronová pro vyplnění a udržení vody v pokožce.

Active Pureness

Pokud je Vaše pokožka mastná, zjizvená, nebo náchylná k akné, je toto ošetření perfektní. Vyznačuje se zmatňujícím peelingem Spirulina a Algae maskou. Hluboce čistí a zmenšuje póry a odstraňuje černé tečky pomocí kyseliny mandlové, a zeleného a bílého jílu.

Remedy

Inovativní a posilující přístup k citlivé pokožce. Obsahuje probiotika z cukrové řepy, pro odolnost pokožky a olej Marula, který pokožku obličeje uklidní a posílí její obranyschopnost.

Sublime Skin

Dopřejte své pokožce zářivost a bujnost s inovativní dvojitou maskou pro okamžité omlazení. Masáž Active-Lift zjemňuje vrásky a posiluje tón pleti.

Skin Regimen

Jedinečné detoxikační ošetření, vytvořené z přírodních zdrojů, které je protilátkou současnému hektickému životnímu stylu. Je velmi efektivním posílením pleti proti vyčerpání a městskému životu. 

Sacred Nature

Exkluzivní ošetření se 100% certifikací přírodního původu. Výživa a zjemnění pro suchou pokožku, která ztrácí pružnost. Ošetření s použitím přípravků vyrobených dle nejpřísnějších norem ECO-CERT spojené s uvolňující relaxační masáží motýlími pohyby. Výtažky z motýlího keře a vzácné tropické oleje chrání kožní buňky před poškozením.

Péče o pleť pro muže:

Ošetření sestavená dle speciálních požadavků mužské pokožky, přizpůsobená náročným požadavkům hektického životního stylu. Přípravky obsahují jedinečný rostlinný betaphrolin, který podporuje produkci endorfinů, nezbytných pro zdraví a dobrou náladu.

Hydra Performance

Perfektní hydratace. Intenzivní obnovující hydratační ošetření.

HYDRA GLOW 55min

OŠETŘENÍ inspirované kryoterapií je 50-timinutový zážitek hloubkové výživy a obnovy. Ošetření vyplňuje a tonizuje pokožku díky profesionálním intenzivním složkám bohaté na makro kyselinu hyaluronovu a extrakt z opuncie.

Pro okamžitě hydratovaný, zářivý a na první pohled zdravý vzhled pleti.

Kyselina mléčná pro okamžitou obnovu a jas.

Kyselina hyaluronová pro vyplnění a udržení vody v pokožce.

  • CHLADIVÉ svěžest a lehkost
  • DRENÁŽNÍ okysliční a snížení otoků
  • VYNUTÍ PLETI tonus a pevnost

Po uvítacím rituálu a odlíčením pokožky provedeme drenáž obličeje pomocí chladivých lžiček na aktivaci lymfy a odstranění z pleti přebytečné vody, zlepšení mikro cirkulace a vstřebávání aktivních složek. Chladivé lžičky jsou napuštěné tekutinou, která dokáže uchovat tepelnou energii. Během masáže zajistí optimální rozptyl chladu do pleti a podpoří průnik aplikovaných produktů. Chladivý účinek má protizánětlivé účinky a zpevňuje cévní stěnu žil.

Ošetření pokračuje intenzivním peelingem s kyselinou mléčnou pro otevření pokožky pro lepší vstřebatelnost aktivních látek z řady Hydramemory.

Následuje aplikace očního krému a nanesení masky Hydramemory na celý obličej, krk i dekolt a závěrečná masáž chladivými lžičkami.

Ošetření je zakončeno aplikací séra a krému z řady Hydramemory.

Všechny produkty jsou z regenerativního organického zemědělství a jsou veganské.

Pure Performance

Perfektní čistota. Hloubkově čisticí a relaxační ošetření.

Age Performance

Perfektní věk. Aktivně omlazující ošetření.

Tato stránka používá cookies

cookies