Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Regenerační a hubnoucí zábaly

Zábal 3 v 1

Ošetření s termogenním účinkem ke stimulaci mikrocirkulace, následuje intenzivní odtoková masážní fáze, a nakonec fáze revitalizace a tonizace. Ideální k léčbě celulitidy a zlepšení mikrocirkulace. V průběhu ošetření můžete vnímat pocity tepla a chladu. Účinky jsou viditelné již po prvním ošetření.

MONTALCINO Thermal Mud

Intenzivní ošetření termální vodou z Montalcina v Toskánsku s detoxikačními a anticelulitidními účinky. Směs éterických olejů podporuje důkladné čištění tkání, zatímco řasy fucus a laminaria podporují lypolitický účinek. Ideální k odstranění toxinů a obnově vitality pokožky.

Masáž Himalájskou solí

Sůl je symbol života, štěstí, zdraví a bohatství.

Rituál, který je srovnatelný s třídenní detoxikační dietou!

Unikátní rituál pro detoxikaci a revitalizaci těla a mysli s využitím síly přírodní himálajské soli. Rituál začíná masáží teplými himálajskými solnými kameny, které uvolňují, zmírňují napětí, stres a úzkost. Následuje solný peeling s použitím kombinace vzácné růžové himálajské soli a vyživujícího aromatického oleje, který zcela detoxikuje tělo, zmírňuje bolesti, stimuluje metabolismus a obnovuje vitalitu a rovnováhu.

  • UVOLŇUJE SVALOVÉ BOLESTI A NAPĚTÍ
  • STIMULUJE METABOLISMUS
  • ZLEPŠUJE KREVNÍ OBĚH
  • DETOXIKUJE TĚLO
  • POMÁHÁ PŘI ZEŠTÍHLUJÍCÍ KÚŘE
  • OBNOVUJE ENERGI

IDEÁLNÍ TAKÉ v chladném počasí při změně ročního období pro obnovu, prohřátí a obnovení energie.

Volcanic scrub

Jedinečný obnovující tělový rituál, který odráží starodávné tradice orientálních, středomořských, indických a arabských kultur.

Poskytuje výživu, mládí a nádheru všem typům pleti.

Aromatherapy Wrap – Bandáže

Intenzivní drenáž pro pocit lehkosti!

Ošetření s bandážemi obsahující esenciální oleje pro boj s celulitidou zapříčiněnou oslabením mikrocirkulace a nedostatkem tekutin.

Přináší okamžitý pocit lehkosti.

Tato stránka používá cookies

cookies