Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Relaxační masáže Praha

Vyberte si z bohatého výběru relaxačních masáží v Praze. Chcete udělat radost někomu blízkému? Vyberte jí jeden s luxusních beauty balíčků.

Spa rituály a masáže

Klasická masáž je moderní zázrak, protože stimuluje imunitní systém, potlačuje stres mysli a těla, zvyšuje pohyblivost a obratnost napínáním a uvolňováním svalů. Lymfatický oběh se zlepšuje, dochází k uvolňování endorfinů, přirozených látek proti bolesti. Snad nejvíce důležité je, že masáž uspokojuje potřebu doteků a pocit, že je o člověka staráno. Nyní více než kdy jindy, potřebujeme vzájemnou péči a masáže se tak stávají jedním z nejsilnějších způsobů, jak toho dosáhnout.

Masáž podporuje imunitní systém, snižuje stres mysli a těla, zvyšuje pohyblivost a pružnost, zlepšuje oběh lymfatického systému, stimuluje krevní oběh a uvolňuje beta-endorfiny.
Masáž uspokojuje lidské potřeby starostlivého doteku a spojení.

Stresu je připisováno více než 80% všech poruch a onemocnění. Masáž je jedinečná a přirozená možnost stres odbourat. Pojďte hýčkat své tělo relaxační masáží u nás v Praze.

Relaxační masáž Praha - Masáž lávovými kameny
Relaxační masáže Praha

Relaxační masáže Praha – druhy:

AROMASOUL ELEMENTS MASSAGE

Pozoruhodné a renomované aroma-terapeutické ošetření. Každá léčba začíná personalizovaným výběrem z naší jedinečné kolekce aroma-terapeutických olejů, založených na starověkých kulturách Orientu, Arábie, Indie a Středomoří. Unikátní masáž, doplněná o hlubokou exfoliaci a zpevňující a hydratační zábal těla.

TRANQUILLITY PRO-SLEEP MASSAGE

Ošetření inspirované indonéskou malajskou masáží. Výjimečný rituál v synergii s naší Tranquillity směsí esenciálních olejů, pro účinné navození stavu hlubokého odpočinku. Ideální pro zotavení při cestování do jiného časového pásma. Užijte si dobrého spánku díky relaxační masáži u nás v Praze.

MUM NEW LIFE

Jemná vyživující masáž, ideální během těhotenství i po něm. Snižuje otoky, zlepšuje oběh a přispívá k hedvábnosti a tonizaci pleti.

HOT STONE MASSAGE – relaxační masáže Praha

Aromatická masáž horkými lávovými kameny. Ideální k uvolnění namožených svalů, bolavých kloubů a vazů. Aroma směs podporuje lymfatickou drenáž a účinně tak detoxikuje organismus.

Relaxační masáž Praha - Masáž lávovými kameny
Relaxační masáž Praha – Hot Stone