Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Pedikúra

Péče o nohy přináší estetické i zdravotní výhody

Nohy jsou jednou z nejzatěžovanějších částí těla – nosí nás celý život. Starost o ně je tedy velmi důležitou součástí péče o tělo. Bohužel si to málokdo z nás uvědomuje a svým chodidlům věnuje dostatečnou pozornost. Vedle naší tváře je to i vzhled nohou, který o nás mnoho vypoví.

Pedikúra je pro Vaše nohy velmi užitečná jak z estetického, tak ze zdravotního hlediska. Díky této speciální proceduře zbavíte svá chodidla únavy a bolesti, zmírníte otoky nohou, či z nich odstraníte zrohovatělou a popraskanou kůži. Pedikúra je současně i prevencí proti vzniku bolestivých kuřích ok a nepříjemných otlaků. Díky ní se vyhnete infekčním onemocněním pokožky, jako je například nepříjemná mykóza, která zatěžuje kůži i nehty Vašich nohou. Riziko mykózy zcela vyloučíte pravidelnými návštěvami pedikúry, vyhnete se tak její dlouhodobé a náročné léčbě. Ošetření chodidel doporučujeme provádět jednou za čtyři týdny (nebo dle jejich stavu).

Klasická pedikúra

Ošetření je zahájeno dezinfekcí chodidel. Následuje změkčující lázeň pro dokonalejší odstranění zrohovatělé pokožky. Pokračujeme ošetřením nehtů a nehtové kůžičky. V případě potřeby použijeme skalpel, který vyžaduje vysokou profesionalitu terapeuta, ale zajistí dlouhodobý a dokonalý efekt hladkých nohou. Pemza odstraní poslední zbytky odumřelé kůže. Nakonec je pokožka chodidel vyživena krémem Specialist.

Spa pedikúra

Při Spa pedikúře je zahájen stejný postup jako u pedikúry klasické. V první řadě je pokožka vydezinfikovaná, následně jsou chodidla ponořena do lázně provoněné květinami a jalovcem pro změkčení, dezinfekci a snadnější odstranění zrohovatělé kůže. Pokračujeme ošetřením nehtů a nehtové kůžičky. V případě potřeby použijeme skalpel, který vyžaduje vysokou profesionalitu terapeuta, ale zajistí dlouhodobý a dokonalý efekt hladkých nohou. Pro ještě sametovější pokožku použijeme pemzu. Následuje jemná peelingová masáž chodidel.

Lakování

Můžete si vybrat ze dvou možností lakování. U klasického lakování je nejdříve nanesen na nehty podkladový lak, který následně pokryjí dvě vrstvy barevného laku. Pro dlouhotrvající atraktivní vzhled Vašich nehtů je nakonec nanesen ještě vrchní lak. Pro rychlejší zaschnutí a lesk používáme sušič laku ve spreji. Druhou variantou je francouzské lakování.

K lakování používáme značku O.P.I

Tato stránka používá cookies

cookies