Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Manikúra Praha 5

V našem salonu provádíme manikúru na Praze 5 a chceme vždy dosáhnout dokonalého vzhledu rukou i nehtů. Důkladně provedená manikúra je vizitkou člověka. Ruce bývají zatěžovány vnějšími vlivy, a proto je potřeba neustále se o jejich vzhled starat. Dokonce bychom na své ruce a nehty měli myslet stejně často jako na naši pleť a věnovat jim stejnou pozornost.

Miracle Clinic nabízíme několik druhů manikúry na Praze 5.

Klasická manikúra

Prvním krokem při klasické manikúře je dezinfekce pokožky rukou a konzultace s klientem o výsledném tvaru a délce nehtů. Následuje samostatná úprava nehtů a změkčující lázeň, která napomůže k snadnějšímu odstranění nehtové kůžičky i k zatlačení kutikuly a její úpravě. V další fázi je nehtová ploténka dočištěna a vyleštěna, lak tak mnohem lépe k nehtu přilne. Ještě před samostatným lakováním je aplikován na pokožku rukou krém, aby se stala jemnější. Po nanesení laku je suchá kutikula ošetřena speciálním olejem pro výživu a regeneraci.

Doba trvání 60 minut.

Manikůra Praha 5

SPA manikúra – Praha 5

Ošetření je zahájeno dezinfekcí pokožky rukou a konzultací s klientem o výsledném tvaru a délce nehtů. Následuje samostatná úprava nehtů a změkčující lázeň, která napomůže k snadnějšímu odstranění nehtové kůžičky i k zatlačení kutikuly a její úpravě. V další fázi je nehtová ploténka dočištěna a vyleštěna, lak tak mnohem lépe k nehtu přilne. Před samotným lakováním následuje peeling rukou lehkými masážními tahy. Ošetření pokračuje desetiminutovou masáží rukou až k předloktí. Nehty odmastíme a nalakujeme. Po nanesení laku je suchá kutikula ošetřena speciálním olejem pro výživu a regeneraci.

Doba trvání 90 minut.

Express (při ošetření) manikúra na Praze 5

Prvním krokem při klasické manikúře je dezinfekce pokožky rukou a konzultace s klientem o výsledném tvaru a délce nehtů. Následuje samostatná úprava nehtů dle konzultace. Aplikuje se změkčující gel pro odstranění nebo zatlačení nehtové kutikuly, která je následně upravena. V další fázi je nehtová ploténka dočištěna a vyleštěna, lak tak mnohem lépe k nehtu přilne. Ještě před samostatným lakováním je aplikován na pokožku rukou krém, aby se stala jemnější.

Doba trvání 45 minut.

Manikúra Praha 5

Lakování

Manikúra Praha 5

O.P.I

1Base coat, 2 barevné vrstvy laku, top coat pro lesk

Shellack – manikúra Praha 5

Vydrží dva až tři týdny. Krásné odstíny laků, gelový vzhled se zrcadlovým leskem, šetrná aplikace, stejná jako u běžného laku. Odstraňuje se jen pomocí speciálních polštářků, nehty tedy nejsou poškozovány broušením či pilováním.

P – shine

Japonská technika ošetření přírodních nehtů. Vhodná pro poškozené, lámavé a třepící se nehty, především po sundání gellaku, shellacku, gelových či jiných umělých nehtů. Při tomto ošetření je použito pravého včelího vosku pro vyživení a regeneraci přírodních nehtů. Nejdříve je do nehtové ploténky zaleštěná pryskyřice a poté vosk, který jí obnoví. Po tomto ošetření není možné nehty nalakovat, protože jejich povrch je ošetřen vosk, na nějž lak nepřilne.