Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Kosmetika Praha 5

Krásná pleť je naší vizitkou. Dopřejte své pokožce péči, kterou si zaslouží díky kosmetice u nás na Praze 5. Pleť na obličeji je choulostivým místem, kde se hromadí řada nečistot. Čím dříve se o svou pokožku budete starat, tím déle budete vypadat svěží a krásná

Typ kosmetického ošetření nemusíte vybírat sami, svěřte se do rukou našich zkušených kosmetiček, které Vám dle typu, momentálního stavu pokožky, ročního období a individuálních požadavků vyberou nejvhodnější ošetření tak, aby Vaše pleť byla vyživená, prozářená, vyrovnaná a Vaše mysl odpočatá.

Kosmetika na Praze 5: Co používáme?

Na naší klinice Vás budeme hýčkat kvalitní kosmetikou [comfort zone] vyráběnou v Itálii. Tato kosmetika je bohatá na přírodní složky a špičkové ingredience, bez derivátů, parabenů a silikonů.

Kosmetika - Praha 5
Kosmetika na Praze 5

RecoverTouch

Vyživuje pokožku a zotavuje po vnějších vlivech jako jsou slunce, znečištění a stárnutí. Antioxidanty, Goji, Berry a makadamiový olej zanechávají pokožku hebkou a vyživenou.

HydramemoryDeluxe

Dokonalé ošetření pro hloubkovou hydrataci a zářivost pokožky. Ideální pro pokožku namáhanou například klimatizací, nebo ústředním topením. Pomocí masáže přenášíme hluboko do pleti drahocenný olej Moringa a fragmenty kyseliny hyaluronové.

Activepureness

Pokud je Vaše pokožka mastná, zjizvená, nebo náchylná k akné, je toto ošetření perfektní. Vyznačuje se zmatňujícím peelingem Spirulina a Algae maskou. Hluboce čistí a zmenšuje póry a odstraňuje černé tečky pomocí kyseliny mandlové, a zeleného a bílého jílu.

Kosmetika Praha 5
Kosmetika – Praha 5

Remedy

Inovativní a posilující přístup k citlivé pokožce. Obsahuje probiotika z cukrové řepy, pro odolnost pokožky a olej Marula, který pokožku obličeje uklidní a posílí její obranyschopnost.

SublimeSkin

Dopřejte své pokožce zářivost a bujnost s inovativní dvojitou maskou pro okamžité omlazení díky kosmetice u nás na Praze 5. Masáž Active-Lift zjemňuje vrásky a posiluje tón pleti.

Skin Regimen

Jedinečné detoxikační ošetření, vytvořené z přírodních zdrojů, které je protilátkou současnému hektickému životnímu stylu. Je velmi efektivním posílením pleti proti vyčerpání a městskému životu. 

SacredNature

Kosmetika Praha 5: Exkluzivní ošetření se 100% certifikací přírodního původu. Výživa a zjemnění pro suchou pokožku, která ztrácí pružnost. Ošetření s použitím přípravků vyrobených dle nejpřísnějších norem ECO-CERT spojené s uvolňující relaxační masáží motýlími pohyby. Výtažky z motýlího keře a vzácné tropické oleje chrání kožní buňky před poškozením.

Tato stránka používá cookies

cookies