Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Endospheres Therapy Praha

Pokud hledáte způsob, jak zpevnit své tělo a zároveň vyhrát boj nad celulitidou máme pro Vás řešení v podobě Endospheres Therapy v Praze. Existuje spoustu doporučených způsobů v boji s pomerančovou pokožkou. Na naší klinice neustále sledujeme nejnovější trendy neinvazivní péče ve formování postavy. Právě Endospheres Therapy je revoluční a v současné době také nejúčinnější metoda v boji s celulitidou.

Ošetření těla

Přístroj Endospheres Therapy v Praze pracuje na nízkofrekvenčních mechanických tlakových mikrovibracích, které redukují výskyt pomerančové kůže a sníží obvod Vašich stehen až o 2,5cmNejúčinnější řešení pro všechny formy celulitidy.

100% neinvazivní a klinicky ověřená terapie zaručuje mimořádné výsledky již během několika sezení.

Endospheres Therapy Praha - odstranění celulitidy
Endospheres Therapy Praha – ošetření pokožky

Celulitida je zapříčiněna degenerací mikrocirkulace tukové tkáně, zhoršuje se stresem a špatnou stravou a také zadržováním vody. Na vznik celulitidy má vliv dědičnost,hormony a stav lymfatického oběhu. V neposlední řadě také uspořádání podkožních buněk. Ty jsou u žen uložené jinak než u mužů. Nejčastěji postižené partie jsou hýždě, oblasti stehen a boků. Objevit se ale může i na bříšku a na pažích. Pro potlačení příznaků je vždy účinný komplexní přístup. Endospeheres Therapy umožňuje reaktivovat krevní oběh, a tudíž zlepší výživu Vaší kůže. Působí na lymfodrenáž a tím také odstraní přebytečné tekutiny, což přinese Vašim nohám pocit lehkosti. Terapie zrychlí metabolismus a tvorbu kolagenu a elastinu. Terapie nabízí zlepšení oběhových funkcí, relaxaci celého těla, zlepšení problémů fibriózní celulitidy, modelaci těla, zpevnění hýždí, uvolnění svalů a tonizaci.

Pomocí této nejnovější lékařské technologie dokážeme odstranit také záhyby po liposukci a léčit jizvy.

Endospheres Therapy Praha - obličej
Endospheres Therapy Praha – ošetření obličeje

Endospheres Therapy Praha: Ošetření obličeje

Toužíte po vypnuté a zářivé pokožce? Endospheres Therapy nabízí také ošetření obličeje

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření.

Svěřte se do rukou našim odborníkům a vyzkoušejte účinky tohoto ošetření. Terapie přístrojem Endosheres Therapy v Praze dokáže odstranit vrásky, zlepšit okysličení a zpevnit pleť. Pozvednutí oblasti lícních kostí, zlepšení mikrocirkulace oblasti očí a snížení tukových váčku pod očima. Modeluje kontury obličeje. Ošetření stimuluje výrobu kolagenu a elastinu.

Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových skupin.

Endospheres Therapy Praha - muži
Endospheres Therapy Praha – ošetření muži

Terapiepůsobí blahodárně jako prevence proti stárnutí pleti obličeje, krku a dekoltu.

Ošetření lze kombinovat s dalšími procedurami, např. mezoterapiíIcoonem a kosmetickou péčí (peeling, alginátová maska apod).