Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Dlouhotrvající opálení a péče po opalování

dlouhotrvající opálení

Po každém delším pobytu na slunci věnujte pokožce zvýšenou péči – potřebujete totiž doplnit ztracenou hydrataci a pružnost. Kromě opalovacích prostředků si určitě pořiďte i přípravky po opalování. Krok po kroku si představíme, co vše je vhodné po opalování.

Hydratace

V letním období je pokožka velmi vysušována ať již klimatizací, slunečním zářením, horkým suchým vzduchem anebo kombinací všech zmíněných. Právě pro tyhle období jsou vhodné hydratační ošetření i produkty. Když je pleť dehydratovaná tak:

  • Vypadá SLABĚ a BLEDĚ.
  • Je na dotek zkřehlá a nehezká.
  • Je citlivější na vnější vlivy.
  • Snadněji stárne.

Hydratační řada HYDRAMEMORY podporuje dvojitou hydrataci, posiluje pleť a dodává jí energii, ochranu a podporuje optimální distribuci vody ve všech vrstvách pokožky.

Lehké „sorbetové“ textury uhasí žízeň pleti a dodávají pleti svěžesti na pleti. Neobsahuje silikony, parabeny, minerální oleje, s až 99 % obsahem složek přírodního původu. Správná hydratace je tedy nezbytná pro udržení pružnosti a zdravé a zářivé pleti. Určitě by vám neměli uniknout následující produkty pro 24hodinovu hydrataci:

Intenzivní hydratace z rukou profesionálů

Hydramemory masáž Je hluboce hydratační, antioxidační ošetření pro obličej, krk a dekolt. Zanechává pokožku hydratovanou a jemnou. Obnovuje kompaktnost, výživu a jas. Nabízí unikátní a velmi příjemný zážitek, díky speciální aplikaci masky se stětci a exkluzivní Comfort Touch Face Massage. 

Výsledky po ošetření:

  • Propůjčuje pokožce hydrataci, elasticitu a jas.
  • Působí proti předčasnému stárnutí.
  • Efektivní antioxidační efekt.

Již vyzkoušeli a řekli:

  • Zvyšuje hydrataci, zpevnění a jemnost o 100%.
  • Rozjasnění zvyšuje o 90%.
  • 100% klientů bylo spokojeno s tímto ošetřením a šli by na něj znovu.

Ochrana po opalování

Pokožka je po opalování suchá a dehydratovaná a potřebuje ošetřit a zklidnit po pobytu na slunci. Sluneční řada Sun Soul, ve své sluneční řadě myslela i na péči po opalování. Následují produkty, které určitě stojí za váš čas.

Hloubkové doplnění výživy

Ošetření Deep Body Renewal s velmi výživnou maskou je tím pravým po dlouhém pobytu na slunci po ošetření je pokožka zcela obnovena. Vyhlazující, obnovující a regenerační ošetření pro obnovení tonusu, pružnosti a hloubkové hydratace pro jemnou, hedvábnou a kompaktní pleť.  Ideální ošetření při změně ročních období, zejména na jaře a na podzim, a kdykoli tělo potřebuje pocit obnovy.

Pro dlouhodobé opálení a zdravou pokožku doporučujeme, alespoň jednu z našich rad využít. Produkty od italské kosmetiky Comfort Zone lze pořídit na e-shopu www.comfortzone-shop.cz a ceník ošetření je k nahlédnutí zde. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Telefon k nám do salonu je +420 724 36 37 38 a email info@miracleclinic.cz