Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Gua Sha Mud masáž

Nové ošetření těla od [ comfort zone ], inspirované tradiční čínskou medicínou a využívající masážní nástroj Gua Sha, přináší rychlou úlevu od každodenního stresu, který postihuje kosti, svaly a způsobuje posturální bolesti. Toto ošetření je intenzivní a hluboké, přesto příjemné, dynamické a relaxační.

Jedná se o intenzivní revitalizační, vyrovnávací a relaxační masáž, která je vhodná pro každého. Je zvláště ideální pro ženy, které trápí celulitida. Tento způsob ošetření pomáhá udržovat tělo v dokonalé rovnováze a podporuje jeho přirozenou metabolickou činnost.

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje absolvovat 6 až 10 ošetření, která by měla probíhat alespoň jednou týdně a cyklicky se opakovat, zejména na jaře a na podzim, kdy je tělo nejvíce zatíženo a méně odolné.

Viditelné výsledky se dostaví již po prvním ošetření GUA SHA MUD MASSAGE: tonizovanější, zdravější, pevnější a tvarovanější tkáň. Dlouhodobě ošetření přináší důležité detoxikační, odvodňovací a revitalizační účinky na pokožku, svaly a oběhový i lymfatický systém, což podporuje celkovou vitalitu a zdraví těla.

Masáž je ideální pro toho, kdo hledá osvobozující zážitek, s jehož pomocí zlepší držení těla a odstraní únavu. Pomáhá nejen při fyzických problémech, jako jsou bolesti kostí a svalů, ale také při posturálních obtížích.