Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Manikúra

U manikúry chceme vždy dosáhnout dokonalého vzhledu rukou i nehtů. Důkladně provedená manikúra je vizitkou člověka. Ruce bývají zatěžovány vnějšími vlivy, a proto je potřeba neustále se o jejich vzhled starat. Dokonce bychom na své ruce a nehty měli myslet stejně často jako na naši pleť a věnovat jim stejnou pozornost.

Miracle Clinic nabízíme několik druhů ošetření rukou.

Klasická manikúra

Prvním krokem při klasické manikúře je dezinfekce pokožky rukou a konzultace s klientem o výsledném tvaru a délce nehtů. Následuje samostatná úprava nehtů a změkčující lázeň, která napomůže k snadnějšímu odstranění nehtové kůžičky i k zatlačení kutikuly a její úpravě. V další fázi je nehtová ploténka dočištěna a vyleštěna, lak tak mnohem lépe k nehtu přilne. Ještě před samostatným lakováním je aplikován na pokožku rukou krém, aby se stala jemnější. Po nanesení laku je suchá kutikula ošetřena speciálním olejem pro výživu a regeneraci.

Doba trvání 60 minut.

SPA manikúra

Ošetření je zahájeno dezinfekcí pokožky rukou a konzultací s klientem o výsledném tvaru a délce nehtů. Následuje samostatná úprava nehtů a změkčující lázeň, která napomůže k snadnějšímu odstranění nehtové kůžičky i k zatlačení kutikuly a její úpravě. V další fázi je nehtová ploténka dočištěna a vyleštěna, lak tak mnohem lépe k nehtu přilne. Před samotným lakováním následuje peeling rukou lehkými masážními tahy. Ošetření pokračuje desetiminutovou masáží rukou až k předloktí. Nehty odmastíme a nalakujeme. Po nanesení laku je suchá kutikula ošetřena speciálním olejem pro výživu a regeneraci.

Doba trvání 90 minut.

Manikúra express (při ošetření)

Prvním krokem při klasické manikúře je dezinfekce pokožky rukou a konzultace s klientem o výsledném tvaru a délce nehtů. Následuje samostatná úprava nehtů dle konzultace. Aplikuje se změkčující gel pro odstranění nebo zatlačení nehtové kutikuly, která je následně upravena. V další fázi je nehtová ploténka dočištěna a vyleštěna, lak tak mnohem lépe k nehtu přilne. Ještě před samostatným lakováním je aplikován na pokožku rukou krém, aby se stala jemnější.

Doba trvání 45 minut.

Lakování

P – shine

Japonská technika ošetření přírodních nehtů. Vhodná pro poškozené, lámavé a třepící se nehty, především po sundání gellaku, shellacku, gelových či jiných umělých nehtů. Při tomto ošetření je použito pravého včelího vosku pro vyživení a regeneraci přírodních nehtů. Nejdříve je do nehtové ploténky zaleštěná pryskyřice a poté vosk, který jí obnoví. Po tomto ošetření není možné nehty nalakovat, protože jejich povrch je ošetřen vosk, na nějž lak nepřilne.

ORLY Gel lak manikúra

Dopřejte svým rukám a nohám nejkvalitnější gel lakovou manikúru s laky Orly

Profesionální systém pro manikúru od značky ORLY Vám zajistí úžasně trvanlivou a vůči olupování
odolnou manikúru až na tří týdny, a to vše s vysokým leskem a jednoduchým způsobem aplikace i
odstranění.

Revoluční receptura vyživuje nehty a dodává jim odolnost, sílu a lesk.
Gely se díky Led technologii vytvrdí za poloviční čas.
Velkou výhodou je odstranění pomocí speciální tekutiny tudíž nehet se neobrušuje.

Orly je VEGAN
Neobsahuje žádné látky živočišného původu.

Orly je certifikováno Leaping bunny – Cruelty free
V žádné části výrobního procesu není testováno na zvířatech.

Orly neobsahuje škodlivé ingredience
Neobsahuje dibutylftalát, toluen, kafr, formaldehydovou pryskyřici, formaldehyd a další.