Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Masáže a relaxace

Spa rituály a masáže

Klasická masáž je moderní zázrak, protože stimuluje imunitní systém, potlačuje stres mysli a těla, zvyšuje pohyblivost a obratnost napínáním a uvolňováním svalů. Lymfatický oběh se zlepšuje, dochází k uvolňování endorfinů, přirozených látek proti bolesti. Snad nejvíce důležité je, že masáž uspokojuje potřebu doteků a pocit, že je o člověka staráno. Nyní více než kdy jindy, potřebujeme vzájemnou péči a masáže se tak stávají jedním z nejsilnějších způsobů, jak toho dosáhnout.

Masáž podporuje imunitní systém, snižuje stres mysli a těla, zvyšuje pohyblivost a pružnost, zlepšuje oběh lymfatického systému, stimuluje krevní oběh a uvolňuje beta-endorfiny.
Masáž uspokojuje lidské potřeby starostlivého doteku a spojení.

Stresu je připisováno více než 80% všech poruch a onemocnění. Masáž je jedinečná a přirozená možnost stres odbourat.

AROMASOUL ELEMENTS MASSAGE

Pozoruhodné a renomované aroma-terapeutické ošetření. Každá léčba začíná personalizovaným výběrem z naší jedinečné kolekce aroma-terapeutických olejů, založených na starověkých kulturách Orientu, Arábie, Indie a Středomoří. Unikátní masáž, doplněná o hlubokou exfoliaci a zpevňující a hydratační zábal těla.

TRANQUILLITY PRO-SLEEP MASSAGE

Ošetření inspirované indonéskou malajskou masáží. Výjimečný rituál v synergii s naší Tranquillity směsí esenciálních olejů, pro účinné navození stavu hlubokého odpočinku. Ideální pro zotavení při cestování do jiného časového pásma.

MUM NEW LIFE

Jemná vyživující masáž, ideální během těhotenství i po něm. Snižuje otoky, zlepšuje oběh a přispívá k hedvábnosti a tonizaci pleti.

Massage for pregnant woman

HOT STONE MASSAGE

Aromatická masáž horkými lávovými kameny. Ideální k uvolnění namožených svalů, bolavých kloubů a vazů. Aroma směs podporuje lymfatickou drenáž a účinně tak detoxikuje organismus.

TIBETSKÁ MASÁŽ

Hloubkově relaxační technika pro celkovou obnovu, detoxikaci a znovuobjevení energie.

Speciální technika využívá energii zvuku tibetských zpívajících misek, které jsou tradičně využívány k duchovním rituálům buddhistických mnichů.

Pomůže Vám znásobit účinek jakékoliv další terapie, neboť jedinečným způsobem uvolní tělo, pomůže soustředit se na sebe, duševně i duchovně povzbudit, odpoutat se od všednosti a ponořit se do sebe samého – nezbytný krok k dokonalé relaxaci.

TRANQUILLITY BODY SCRUB RITUAL

Jedinečný hloubkový očisťující aromaterapeutický masážní rituál, který poskytne unikátní zážitek z buněčné obnovy, odstranění známek únavy a nadbytečných kožních tkání.

Kompletní 60 – minutový rituál působí na tělo a mysl, uvolňuje a zlepšuje elasticitu svalů.

Nový rituál se skládá z různých, na sebe navazujících fází, které působí v příjemné synergii a nabízejí hlubokou a trvalou regeneraci. Okamžitě obnovuje, okysličuje a sjednocuje pokožku, zlepšuje mikrocirkulaci.

V první fázi ošetření Vaše mysl přirozeně zpomalí díky uklidňujícímu potencionálu tranquillity scrubu a oleji. Rozsah Vašeho dechu se zesílí a svaly začnou uvolňovat své obranné systémy. Tlaková bodová masáž, příjemné ruce a teplé ručníky podpoří vstřebávání vůni a esenciálních olejů.

Manuální technika zahrnuje hypnotickou sekvenci dlouhých, střídavých tření od středu těla směrem ven. Vytváří tak příjemný pocit napětí a pružnosti svalů.  Tok energie směřuje z nohou k hlavě a pak zpět do země jako v cyklu životní obnovy.

Po odstranění peelingu se nanáší na pokožku tranquility body cream. Jeho složení je bohaté na hydratační a vyživující látky jež zakončí rituál, který je jako balzám pro jedinečnou regeneraci a ochranu těla i mysli.

HOLISTICKÁ MASÁŽ

Velice individuální masáž, šitá přímo na míru. Terapeut se zaměřuje na obtíže, které klienta trápí a které potřebuje uvolnit.

ŠVÉDSKÁ MASÁŽ

Klasická masáž k uvolnění svalového napětí.

GUA SHA MUD MASÁŽ

Nové ošetření těla od [ comfort zone ], inspirované tradiční čínskou medicínou a využívající masážní nástroj Gua Sha, přináší rychlou úlevu od každodenního stresu, který postihuje kosti, svaly a způsobuje posturální bolesti. Toto ošetření je intenzivní a hluboké, přesto příjemné, dynamické a relaxační.

Jedná se o intenzivní revitalizační, vyrovnávací a relaxační masáž, která je vhodná pro každého. Je zvláště ideální pro ženy, které trápí celulitida. Tento způsob ošetření pomáhá udržovat tělo v dokonalé rovnováze a podporuje jeho přirozenou metabolickou činnost.

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje absolvovat 6 až 10 ošetření, která by měla probíhat alespoň jednou týdně a cyklicky se opakovat, zejména na jaře a na podzim, kdy je tělo nejvíce zatíženo a méně odolné.

Viditelné výsledky se dostaví již po prvním ošetření GUA SHA MUD MASSAGE: tonizovanější, zdravější, pevnější a tvarovanější tkáň. Dlouhodobě ošetření přináší důležité detoxikační, odvodňovací a revitalizační účinky na pokožku, svaly a oběhový i lymfatický systém, což podporuje celkovou vitalitu a zdraví těla.

Masáž je ideální pro toho, kdo hledá osvobozující zážitek, s jehož pomocí zlepší držení těla a odstraní únavu. Pomáhá nejen při fyzických problémech, jako jsou bolesti kostí a svalů, ale také při posturálních obtížích.

Tato stránka používá cookies

cookies