Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Děláme ženy krásnější již od roku 1999

Icoone nejen pro Vaše tělo

Icoone vytvaruje nejen tělo Vašich snů, ale také může pomoci při zdravotních obtížích!

Tvarování Vašeho těla nebylo nikdy tak snadné, bezpečné a příjemné jako s Icoone.

Ošetření Icoone nabízí kombinaci různých programů v péči o celé tělo a obličej.

 Tyto kombinace lze přizpůsobit potřebám žen a mužů všech věkových kategorií. V závislosti na Vašich potřebách a odolnosti tukových usazenin, které chcete ošetřovat, je možnost měnit intenzitu ošetření.

Icoone pomáhá zpevnit i ty nejkritičtější oblasti těla, jako je oblast břicha, boky, stehna, hýždě a paže! Tuk na břiše je často odolný vůči fyzickému cvičení i dietě. Pomocí ošetření Icoone zeštíhlíme kontury Vašeho těla i bez operace. 

Icoone také redukuje pomerančovou kůži a remodeluje celou postavu. Ošetření pomáhá vyhladit pokožku, zlepšuje odvodnění i krevní oběh a viditelně vyhladí vzhled pomerančové pokožky. Icoone zlepšuje mikrocirkulaci, aktivuje metabolickou výměnu. Regeneruje kvalitu, pružnost a pevnost pokožky a zároveň působí proti otokům. Navíc, zejména v kombinaci s LED a LASEREM – Laserový Icoone, působí intenzivně na tukové buňky, s úžasnými výsledky i na problémových partií.  Icoone využívá buněčnou stimulaci k podpoře produkce kolagenu a elastinu. Pokožka je okamžitě pevnější a tělo štíhlé a tonizované. Ošetření je zvláště vhodné pro tonizaci pokožky po hubnutí. Ošetření stimuluje lymfatický a krevní oběh, pomáhá tonizovat a tvarovat nohy a poskytuje také okamžitý pocit lehkosti.

Ošetření je vhodné také v těhotenství (po třetím měsíci, po konzultaci s Vaším lékařem) na odvodnění. Zlepší se žilní a lymfatická funkce. Masáž se samozřejmě neaplikuje na bříško, má díky jemné a neinvazivní stimulaci tkání nespočet pozitivních účinků. Zlepšuje se mikrocirkulace, posilují kapiláry.
Sníží se zadržování vody v těle. Díky zlepšené cirkulaci nevzniká celulitida a nedochází k ukládání tuku. Po porodu kůže znovu získá tonus a pružnost.

Icoone nabízí také lékařský program-na jizvy a popáleniny, a také po liposukci.  Ošetření má odvodňovací účinky, čímž zlepšuje kvalitu a pružnost pokožky kolem všech typů jizev: zanícené, nezánětlivé, chirurgické nebo traumatické (např. císařský řez), akné. Odvodnění oblasti kolem popáleniny snižuje zánět. Výsledkem je pružná pokožka u všech typů popálenin.

Tak už žádné výmluvy a pusťte se s námi do hubnutí!

Odměnou Vám bude krásné, pevné tělo bez celulitidy.

Tato stránka používá cookies

cookies