Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

IPL epilace  –  Viora Hair Removel

Hladká pokožka bez chloupků! Epilační procedury patří mezi nejoblíbenější ošetření u mužů i žen po celém světě! 

Díky technologii PCR™ se výrazně sníží růst chloupků, které je zároveň bezpečné a rychlé. Vhodné pro všechny typy pleti.

Od hladké pokožky bez chloupků vás dělí jen několik ošetření Viora Hair Removal!

Už vás nebaví vytrhávání, pinzeta nebo depilace voskem?  Sníte o dni, kdy nebudete muset používat holicí strojek?  Viora má řešení!

Laserová technologie nebo technologie IPL odstraňuje chloupky tak, že se zaměřuje na tmavý pigment (melanin) v chloupku, kde se světelná energie mění na teplo a ničí vlasový folikul pro dosažení dlouhodobých výsledků.

 Řešení Viora pro redukci chloupků nabízejí významnou výhodu na estetickém trhu díky použití nejúčinnějších IPL a laserových zařízení. Díky špičkové technologii fotoepilace nabízí Viora řešení pro redukci chloupků, která je bezpečná a rychlá. Zvyšuje výsledky redukce díky jedinečné kombinaci našich širokých možností ošetření pro dosažení maximální účinnosti.

S Technologií redukce chloupků Viora nebylo ošetření pro muže i ženy nikdy pohodlnější, dostupnější a účinnější. Zapomeňte na nepříjemnosti a bolest způsobené pořezáním žiletkou, depilací voskem a vytrháváním chloupků. A co víc, užijte si nejbezpečnější, nejrychlejší a nejefektivnější ošetření jakékoli části těla s přístrojem Viora.

PŘED OŠETŘENÍM

Hladké a čisté oholení před ošetřením zvýší účinnost a komfort ošetření.

Vyhněte se jakémukoli přímému slunečnímu záření 2 týdny před a po každém ošetření, abyste zabránili pigmentovým změnám pokožky.

Mezi jednotlivými ošetřeními nepoužívejte žádné jiné metody kromě holení (depilace voskem, vytrhávání atd.), abyste zvýšili účinnost ošetření

Často kladené dotazy:

Je třeba použít nějakou lokální anestezii, aby se zabránilo bolesti?

Díky patentované technologii PCR™ společnosti Viora a pokročilému kontaktnímu chlazení je ošetření dobře snášeno a není nutná žádná lokální anestezie.

Jaký je pocit z ošetření?

Díky kontaktnímu chladicímu systému Viora, který zajišťuje chlazení před každým pulzem, během něj i po něm, poskytují ošetření co nejpohodlnější zážitky. Někteří pacienti mohou v závislosti na prováděném ošetření pociťovat pouze mírné pálení nebo teplo.