Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Nejúčinnější ošetření na boky a štíhlý pas

Toužíte po krásném plochém bříšku a vytvarovaném pase?  Cvičíme, dodržujeme správné stravování, ale výsledky ještě nejsou takové, jaké bychom si představovali? Neinvazivní a zcela bezbolestné ošetření je k dispozici u nás v Miracle Esthetic Clinic and Spa, poskytujeme několik ošetření k odstranění podkožního tuku, zpevnění pokožky, také jako doplňující péče po cvičení a prohřátí organismu a zrychlení metabolismu a zdravé peristaltiky.

Jak na dokonalé křivky?

Viora V-Form = odstraňuje tuk usazující se na bocích a zahřívá organismus

Zcela bezbolestné a velmi účinné ošetření Viora V-Form proniká do pokožky a zmenšuje tukové zásoby na bocích, bříšku a tzv. madlách lásky. Viora kombinuje radiofrekvenční energii a podtlak, jejichž výsledkem je zahřátí a odstranění tuku a lymfatickou drenáž.

Icoone = tvarování těla a krásná pokožka, vhodné i po porodu

Přístrojové ošetření zaměřené na tvarování těla a obnovení vzhledu pokožky. Icoone působí na celé bříško a svými masážními hlavicemi dokáže ošetřit každý milimetr dané partie. Horní i spodní bříško je již po prvním ošetření viditelně zpevněné. Velkou oblibu si Icoone získal u novorodiček, které tak našly řešení pro povolenou strukturu pokožky.

Endospheres Therapy = zpevňující ošetření k doladění postavy

Mikrovibrační terapie Endospheres je skvělým doplňkem k vytvarování postavy. Pomocí masážní techniky se rozproudí lymfa a zpevní svaly po celém těle, výsledky přichází již po několika ošetřeních a lze očekávat vyhlazení pokožky a zmenšení objemu o 2-5cm. U ošetření bříška lze očekávat zrychlení metabolismu a peristaltiky střev.

Kyslíková vana OxyLight = doplňující ošetření pro dokonalé křivky a krásnou pokožku

Kyslíková vana je inovativní ošetření celého těla, svou největší oblibu si získala v USA pro multifunkčnost ať již zahřívání organismu až 4 cm do hloubky a také regeneraci těla.

OxyLight poskytuje detoxikační a zeštíhlující terapii, redukuje podkožní a hluboce usazený tuk a zároveň efektivně odvodňuje. Kyslíková terapie a zahřívací systém mírní chuť k jídlu a také zlepšuje spánek, což je skvělá kombinace pro hubnutí organismu a fungování metabolismu. 

Kyslíková vana, jako jediné ošetření doplňuje tělesnou energie, která je potřeba ať již ke cvičení, či k normálnímu fungování těla.

Raději byste využili individuální přístup, neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou konzultaci.