Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

NOVÉ OŠETŘENÍ na PIGMENTOVÉ SKVRNY – LUMINANT

Hyperpigmentace, neboli tmavé skvrny jsou velmi častým problémem žen všech věkových kategorií.  “Hyperpigmentace, dříve či později, postihne všechny ženy, říká Dr. Bucci,dermatoložka a členka vědecké komise od [comfort zone].

Častěji se objevují u žen kvůli nerovnováze ženských hormonů, jako je estrogen a progesteron, který stimuluje nadměrnou tvorbu melaninu. Mezi nejčastější příčiny vzniku patří vystavování slunci, hormonální nerovnováha, životní styl spouštějící zanícení, stárnutí a také těhotenství.

Kromě toho také nedávná studie National Library of Medicine ukazuje, že znečištění ovzduší zvyšuje tvorbu skvrn na pleti až o 20 % těm, jenž žijí ve velkých městech.

Rostoucí poptávka po korekci tmavých skvrn je i mezi mladými lidmi.

Naše nové ošetření 3 BRIGHT FACIAL od [comfort zone] je 50 ti-minutové efektivní ošetření s trojím účinkem, založené na 3- BRIGHT TECHNOLOGY™ pro korekci tmavých skvrn, hyperpigmentaci a pro okamžité rozjasnění a sjednocení pleti.

Doporučeno je pro mdlou, nesjednocenou pleť se všemi typy skvrn, včetně melasma. Součástí ošetření je intenzivní dvoufázová maska s extraktem z rozchodnice a 2,5 % niacinamidu.

Ošetření je inspirováno nejefektivnějšími dermatologickými technikami pro léčbu hyperpigmentace. Díky jedinečné technologii 3-BRIGHT TECHNOLOGY ™ efektivně napravuje a předchází tmavým skvrnám a hyperpigmentaci, kombinuje přírodní extrakty a high-tech molekuly jako je zázvor, 4-butylresorcinol, melanohexapeptid a keratolytický enzym.

Klinicky prokázaná účinnost u všech odstínů pleti.

Již po prvním ošetření bude Vaše pleť jasnější a po čtyřech ošetřeních bude krásně sjednocená!

Všechny ingredience jsou veganské s 97,6 % složek přírodního původu.

Na doplňkovou domácí péči vyvinul [comfort zone] řadu LUMINANT, tyto produkty také naleznete na naší klinice Miracle Esthetic Clinic and Spa. Tato řada obsahuje sérum, krém a fluid. Je skvělá jako prevence tvorby nových skvrn, korekce existujících skvrn a pro okamžitý rozjasňující efekt.