Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Nový přístroj v Miracle Clinic odstraňuje chloupky natrvalo i v létě!

ELYSION-PRO – DIODOVÝ EPILAČNÍ LASER

Elysion-pro je nová generace diodového laseru, která je určena pro trvalou epilaci. Pomáhá odstraňovat chloupky selektivním napadáním pigmentu folikulů chloupků (melanin) laserovými impulsy, které způsobují tepelné rozložení folikulu bez poškození pokožky.

Dosahuje špičkového výkonu 2 000 W a má dva režimy: statický – až 3 Hz (doporučené pro tenčí chloupky a menší plochy) a dynamický – až 15 Hz (doporučeno pro opálené a tmavé fototypy, citlivou pleť a pro muže se spoustou chloupků).

VÝHODY LASERU ELYSION-PRO?

  • Elysion-pro je jedno z nejrychlejších, nejbezpečnějších, nejvýkonnějších a nejúčinnějších zařízení v tomto odvětví
  • rychlé (3 ms) doručení ultrakrátkých pulsů do chloupků
  • disponuje čtyřmi různými vlnovými délkami (755 nm, 810 nm, 940 nm a 1060 nm) pro dlouhotrvající a bezpečnou laserovou epilaci u všech fototypů
  • frekvence pulzů 3 Hz ve statickém režimu a 15 Hz v dynamickém režimu
  • různé velikosti hlavic (10 × 10 a 18 × 10 mm)
  • aplikátory jsou vybaveny systémem křišťálového chlazení, které je založeno na TRT (termální relaxační době)

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE ULTRAKRÁTKÉHO PULSU

Chloupek vyrůstá z vlasové cibulky umístěné v dermis a pokud se nachází v růstové (anagenní) fázi, prorůstá až nad povrch pokožky. Pokud je chloupek zbarvený, obsahuje pigment melanin. Stejný pigment je také v kůži a zodpovídá za náš fototyp. Čím více tohoto pigmentu chloupek obsahuje, tím je tmavší. Vlnová délka 810 nm je v melaninu absorbována, díky čemuž energie laserového světla sjede po chloupku do cibulky a tu tepelně zničí.Ke zničení vlasové cibulky je potřeba teploty nad 65 °C. U konvenčních zařízení se teplo za dobu pulsu rozptýlí z chloupku do okolní tkáně, kterou zahřívá zatímco teplota šířená k cibulce klesá. To má za následek neúčinnost epilace a podráždění okolní tkáně. Proto Elysion-pro vysílá energii v ultrakrátkých pulsech, kdy se energie vyslána do chloupku dostane do cibulky a nestihne se rozšířit do okolí. Ošetření je proto efektivní, bezpečné a pohodlnější.

DYNAMICKÝ VS STATICKÝ

Dynamický režim je jediný na trhu s ultra krátkými pulsy (3ms). Ten umožňuje účinné a bezbolestné ošetření i na opálené pokožce. Tím, že je tento režim bezbolestný, je proto vhodný pro první sezení, pro ošetření velkých ploch či oblastí s vysokou hustotou ochlupení např. u mužů a také v letním období. Díky statickému režimu lze použít vyšší množství energie na puls i při krátké době pulsu. Tento režim je vhodný pro jemné a zbytkové chloupky, pro oblasti, kde je potřeba vysoká přesnost ošetření (povrchy na kloubech, obličeji nebo v oblasti intimních partií).

KRYSTALOVÉ CHLAZENÍ

Aby bylo ošetření ještě pohodlnější, nachází se na povrchu aplikátoru jedinečný kontaktní systém chlazení. Přímo během výkonu je pokožka chlazena teplotou 5 °C. Zatímco je chloupek zničen teplotou 70 – 80 °C, výsledná teplota na pokožce je 25 °C bez ohledu na teplotu v místnosti či provozní režim. Jelikož je k trvalé redukci chloupků potřeba absolvovat 6 – 8 ošetření, je pohodlí klienta klíčové pro dokončení všech sezení.

Neváhejte a objednejte se na první ošetření ještě dnes, díky nejnovější technologii můžete začít cestu za dokonale hladkým tělem i během léta. Po prvním ošetření navíc uvidíte, že už vás úplně přestanou, nebo minimálně se výrazně zmírní, další potíže jako je zarůstání chloupků, podráždění, začervenání nebo barevné nedokonalosti kůže v důsledku dorůstání chloupků.