Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Intenzivní péče o pleť bez ohledu na roční období

Miracle Clinic - Endospheres Face a Icoone

Intenzivní péči o pleť je občas potřeba odložit na jiné roční období, ale ne vždy tomu tak je. Potřebujete-li lifting, omlazení, rozzáření, zvýraznění kontur, či trvalé odstranění podbradku, máme pro vás skvělou zprávu. Všechnu výše zmíněnou péči můžete praktikovat kdykoliv, a kdy jindy, když než teď.

Bezbolestný lifting obličeje

Endospheres Face pozvedne oblast lícních kostí, modeluje kontury obličeje. Ošetření také stimuluje výrobu kolagenu a elastinu.

Zbavte se vrásek i bez plastického chirurga

Ošetření umožňuje remodelaci vrásek na pokožce, způsobených životním stylem, sluncem, stresem a kouřem. Výsledky jsou viditelné již v rané fázi. Pleť je omlazená a tónovanější.

Rozjasněný vzhled již po 1 ošetření

Aktuální životní styl a životní prostředí přispívají ke ztrátě tónu pleti. Ošetření Endospheres Face zvyšuje okysličení tkání, což slouží k hloubkové výživě pleti zevnitř a obnově jejího zdravého lesku.

Modelace a omlazení rtů

Endospheres Face aktivně zpomaluje změny svalů a tkání v obličeji. Po ošetření rty zachovávají svůj tvar a zlepšuje se jejich výživa a probíhá reaktivace tvorby kolagenu.

Intenzivní omlazující péče

Pleti poznamenané výrazovými vráskami nebo přílišným sluněním navrátí specializované ošetření okamžitě mladistvý vzhled. Icoone je jedním z nejlepších ošetření proti stárnutí pleti, protože působí do hloubky, na příčiny vrásek, a přitom je zcela neinvazivní a bez vedlejších účinků.

Raději byste využili jiné ošetření nebo potřebujete vyřešit odlišný problém? I s tím si poradíme, stačí nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci.

Sledujte nás na sociálních sítích Instagram nebo Facebook.