Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Vyhlazení vrásek

Odstranění (vyhlazení) vrásek

Odvažte se jít proti toku času a nechte si vyhladit vrásky tam, kde vás nejvíc trápí. Pomůžeme vám odstranit vrásky okolo úst, očí a na čele i dekoltu. Přijďte hýčkat a vyhlazovat svoje nedokonalosti na naší klinice. Pokud zaznamenáváte první známky stárnutí (jemné vrásky kolem oči, otoky a kruhy, prohloubení nosoretní rýhy, lehce povadlá pleť, objem v oblasti podbradku atd) měla by být návštěva MiracleClinic vaším prvním krokem. Ošetření Icoone je zcela bezbolestné a dá se provádět v jakémkoliv ročním období.

Svěží pleť bez vrásek nemusí být jen zbožným přáním. Přijďte si k nám zarelaxovat, my se zatím postaráme o zdokonalení vaší pleti. Vyhladíme nevzhledné vrásky, pokud:

  1. Chcete mít stále mladistvou pleť.
  2. Bojíte se chirurgických zásahů a hledáte bezbolestné odstranění vrásek.
  3. Toužíte se zbavit mimických vrásek na čele, kolem očí a úst.
  4. Trápí vás vrásky v dekoltu.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Před samotnou návštěvou kliniky není třeba dodržovat speciální pravidla. Odstranění vrásek je vhodné pro všechny druhy pleti.

Pro koho není zákrok vhodný?

Svoji návštěvu zvažte, pokud máte v obličeji (nebo ošetřované partii) ránu nebo škrábnutí. Trpíte-li na závažná nebo chronická onemocnění (především kožních chorob), zákrok nepodstupujte. Vhodnost ošetření s vámi vždy zkonzultujeme dopředu na úvodním setkání.

Jak vyhlazení vrásek probíhá?

Jde o neinvazivní odstranění vrásek. Po přiložení patentovaných Icoone hlavic se po celou dobu ošetření vytvářejí rytmické, nepřetržité mechanické mikroimpulsy, kdy každý pohyb ošetřující hlavice vytváří intenzivní trojdimenzní stimulaci pokožky. 30 minut ošetření je zaměřeno na obličej, kontury očí, krk a dekolt. Toto zpevňující ošetření mechanicky působí na pokožku a stimuluje ji do hloubky (na rozdíl od běžných, denně aplikovaných krémů). Příjemné účinky této metody pocítíte již při prvním ošetření.

Co vás po zákroku čeká?

Pokožka může být po ošetření vrásek trochu začervenalá. Během dne se však znovu zklidní, za pár chvil po ošetření budete vnímat nejen pevnější pokožku, nižší výskyt vrásek, a celkové zpevnění / vyplnění pleti.

Tato stránka používá cookies

cookies