Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace hrudníku

Koukají Vám z trička či košile chloupky? Už Vás nebaví neustálé holení žiletkou a hledáte nějaké dlouhodobější řešení? Tak právě pro Vás je určený diodový laser LightSheer Duet, který je jeden z nejefektivnějších laserových přístrojů na světě na trvalou epilaci.

Proč ošetření diodovým laserem LightSheer Duet?

Odstranění chloupků na hrudníku přístrojem LightSheer Duet je naprosto bezpečné, bezbolestné a především velmi efektivní a díky speciálně vyvinuté velké patentované hlavici rychlé. Nová unikátní velká hlavice, která je právě určená na větší plochy jako je pánský hrudník dokáže zkrátit ošetření až o 75% času oproti jiným laserovým metodám. Zároveň je hlavice doplněna o vakuum, které eliminuje šok z impulzu a tím snižuje bolestivost zákroku na minimum, čímž odbourává potřebu použití lokálních anestetik. Současně laser LightSheer Duet jako jediný na světě umí odstraňovat chloupky z jakéhokoli fototypu pokožky a jakýkoliv typ chloupku i ty nejsvětlejší.

Jak probíhá ošetření?

V případě ošetření hrudníku, není potřeba díky unikátní patentované hlavici, žádné lokální anestetikum, epilace je bezbolestná, tudíž je ošetření hrudníku velmi krátké 15-20minut. Terapeutka nejprve připraví pokožku hrudníku na odstranění chloupků diodovým laserem LightSheer Duet, poté nastává odstranění chloupků, celé ošetření je zakončeno aplikací Aloe Vera krému od italské lázeňské kosmetiky Comfort Zone na zklidnění pokožky po zákroku.

Jak reaguje pokožka po zákroku a co čekat?

Hrudník je bezprostředně po zákroku lehce začervenalý, na povrchu pokožky hrudníku zůstávají malé zbytky chloupků, které do týdne vypadají. Dlouhodobější reakce v případě hrudníku není předpokládaná, jelikož se nejedná o citlivou partii. Přibližně týden po zákroku chloupky vůbec nerostou. Ve chvíli, kdy začnou chloupky růst, můžete hrudník začít holit běžným způsobem.

Co je potřeba dodržet před návštěvou Miracle Esthetic Clinic and Spa?

  • Chloupky na hrudníku minimálně 4-6 týdnů před ošetřením nevytrhávejte pinzetou, ani strojkem či voskem
  • Chloupky na hrudníku můžete holit žiletkou, používat epilační krém nebo holicím strojkem
  • Minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům.
  • V létě minimálně jeden týden před a po ošetření používejte ochranný krém SPF 50
  • Před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu

Co je potřeba dodržet v den zákroku?

  • Nemyjte místo mýdlem, maximálně opláchněte vodou
  • Nechoďte do sauny, solária či bazénu
  • Hrudník si oholte žiletkou
  • Neaplikujte na tělo žádné kosmetické přípravky s obsahem alkoholu

Kolik návštěv je potřeba?

Přesný počet a frekvenci návštěv Vám rádi doporučíme při individuální konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Pro kompletní odstranění chloupků obvykle stačí 6 návštěv. Běžně ošetření doporučujeme absolvovat jednou za 4 až 6 týdnů. Pouze dodržení správných intervalů mezi ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého odstranění chloupků s minimálním počtem opakování. Po ukončení kúry jsou všechny chloupky i s jejich zárodečnými lůžky zničeny a nedochází dál k jejich růstu.

Pro koho není zákrok vhodný?

Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA a pro muže je naprosto bezpečná. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)