Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace ostatní

Diodovým laserem LightSheer Duet se dají bezpečně a bezbolestně odstranit chloupky v jakékoliv části těla. Mezi nejčastější a nejoblíbenější partie u mužů patří především záda a hrudník, ale nesmíme opomínat i jiné části těla, které často trápí mnoho mužů:

 • Břicho
 • Bílá linie břicha
 • Ruce
 • Prsty
 • Bradavky
 • Zadek

Proč ošetření diodovým laserem LightSheer Duet?

Odstranění chloupků přístrojem LightSheer Duet je naprosto bezpečné a bezbolestné díky dvěma speciálně vyvinutými hlavicemi, velké patentované hlavici určené na velké plochy jako jsou například ruce a malé chladící hlavice pro menší a citlivější plochy, jako jsou například bradavky, linie břicha atd. Jedinečnost tohoto diodového laseru také spočívá ve schopnosti odstranění chloupků ze všech fototypů pokožky. LightSheer Duet umí odstranit i ty nejsvětlejší chloupky.

Jak probíhá ošetření?

V případě doplňkových ošetřeních jakou jsou břicho, bílá linie břicha, ruce, prsty, bradavky zadek není potřeba speciálních příprav. Může se použít buď unikátní velká chladící hlavice díky jejíž vyspělému chladicímu systému a vakuové komoře je ošetření bezbolestné nebo téměř bezbolestné, například u některých mužů ošetření bradavek může být citlivější a pro větší komfort klienta můžeme doporučit znecitlivující krém Emla, který zaručí naprosto bezbolestné a příjemné ošetření. Poté co je pokožka připravena a očištěna nastává samotný proces odstranění chloupků diodovým laserem LightSheer Duet. Celé ošetření je zakončeno aplikací Aloe Vera krému od značky Comfort Zone na zklidnění pokožky po zákroku.

Jak reaguje pokožka po zákroku a co čekat?

Většina citlivějších partií je bezprostředně po zákroku lehce začervenalá, na povrchu pokožky zůstávají malé zbytky chloupků, které do týdne vypadají. Dlouhodobější reakce v případě všech partií nejsou předpokládané. Přibližně týden po zákroku chloupky vůbec nerostou. Ve chvíli, kdy začnou chloupky růst, můžete partii začít holit běžným způsobem.

Co je potřeba dodržet před návštěvou Miracle Esthetic Clinic and Spa?

 • Chloupky na místě plánovaného ošetření minimálně 4-6 týdnů před procedurou nevytrhávejte pinzetou, ani strojkem či voskem
 • Chloupky na místě plánovaného ošetření můžete holit žiletkou, používat epilační krém nebo zastřihávat nůžkami.
 • Minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům.
 • V létě minimálně jeden týden před a po ošetření používejte ochranný krém SPF 50
 • Před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu

Co je potřeba dodržet v den zákroku?

 • Nemyjte místo mýdlem, maximálně opláchněte vodou
 • Nechoďte do sauny, solária či bazénu
 • Danou partii je potřeba oholit žiletkou
 • Neaplikujte na tělo žádné kosmetické přípravky s obsahem alkoholu

Kolik návštěv je potřeba?

Přesný počet a frekvenci návštěv Vám rádi doporučíme při individuální konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Pro kompletní odstranění chloupků obvykle stačí 6-8 návštěv, u některých specifičtějších partií jako bílá linie břicha můžou postačit i 3 návštěvy, vše v závislosti na síle a tuhosti chloupku, proto doporučujeme osobní konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Běžně ošetření doporučujeme absolvovat jednou za 4 až 6 týdnů. Pouze dodržení správných intervalů mezi ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého odstranění chloupků s minimálním počtem opakování. Po ukončení kúry jsou všechny chloupky i s jejich zárodečnými lůžky zničeny a nedochází dál k jejich růstu.

Pro koho není zákrok vhodný?

Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA a pro muže je naprosto bezpečná. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)