Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace podpaží u mužů

Chcete jít s dobou a už Vás nebaví neustálé holení chloupků v podpaží žiletkou? Už Vám vadí nadměrné pocení způsobené chloupky v podpaží? Zkuste trvalou laserovou epilaci diodovým laserem LightSheer Duet, který je světovou špičkou mezi přístroji pro trvalou epilaci.

Proč ošetření metodou LightSheer Duet?

Odstranění chloupků v podpaží běžným laserem by mohlo být i pro muže velmi citlivé, avšak ošetření přístrojem LightSheer Duet je bezpečné, zcela bezbolestné a především velmi efektivní. Jedinečná malá chladicí hlavice, která pokožku nejprve před vypuštěním impulsu ochladí, 0čímž sníží bolestivost a také riziko spálení na minimum, dopřeje klientovi při ošetření komfort. Pro některé muže, může být podpaží citlivější částí těla, a proto v případě obav z bolesti můžeme klientovi poskytnout před ošetřením lokální anestetický krém, který znecitliví oblast podpaží. Jedinečnost tohoto diodového laseru také spočívá v schopnosti odstranění chloupků z jakéhokoliv fototypu pokožky. LightSheer Duet umí odstranit i ty nejsvětlejší chloupky.

Jak probíhá ošetření?

V případě ošetření podpaží, není při nově vyvinutém chladicím systému potřeba žádných lokálních anestetik, avšak pokud máte hodně citlivou pokožku, můžeme pro Váš komfort použít znecitlivující krém Emla. Poté co je pokožka podpaží připravena na zákrok, terapeutka provede odstranění chloupků diodovým laserem. Na závěr ošetření terapeutka aplikuje Aloe vera gel od italské lázeňské kosmetiky Comfort Zone.

Jak reaguje pokožka po zákroku a co čekat?

Podpaží může být bezprostředně po zákroku lehce začervenalé a na povrchu pokožky zůstávají malé zbytky chloupků, které do týdne vypadají. Intenzivnější či dlouhodobější reakce v případě podpaží se objevují velmi zřídka. Přibližně týden po zákroku chloupky vůbec nerostou. Ve chvíli, kdy začnou chloupky růst, můžete podpaží začít holit běžným způsobem.

Co je potřeba dodržet před návštěvou Miracle Esthetic Clinic and Spa?

  • Chloupky v podpaží minimálně 4-6 týdnů před ošetřením nevytrhávejte pinzetou, ani strojkem či voskem
  • Chloupky v podpaží můžete holit žiletkou, používat epilační krém nebo zastřihávat nůžkami.
  • Minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům.
  • V létě minimálně jeden týden před a po ošetřením používejte ochranný krém SPF 50
  • Před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu

Co je potřeba dodržet v den zákroku?

  • Nemyjte místo mýdlem, maximálně opláchněte vodou
  • Nechoďte do sauny, solária či bazénu
  • Podpaží si v den zákroku oholte žiletkou
  • Neaplikujte na tělo žádné kosmetické přípravky s obsahem alkoholu
  • Nepoužívejte deodorant před ani po zákroku

Kolik návštěv je potřeba?

Přesný počet a frekvenci návštěv Vám rádi doporučíme při individuální konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Pro kompletní odstranění chloupků obvykle stačí 6-8 návštěv. Běžně ošetření doporučujeme absolvovat jednou za 4 až 6 týdnů. Pouze dodržením správných intervalů mezi ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého odstranění chloupků s minimálním počtem opakování. Po ukončení kúry jsou všechny chloupky i s jejich zárodečnými lůžky zničeny a nedochází dál k jejich růstu.

Pro koho není zákrok vhodný?

Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA a pro muže je naprosto bezpečná. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)

Tato stránka používá cookies

cookies