Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace třísel

Mužská epilace třísel může být pro mnoho mužů choulostivým tématem. My v Miracle Esthetic Clinic and Spa si však myslíme, že i muži by měli mít možnost si dopřát estetické laserové ošetření třísel. Náš profesionálně proškolený personál se o Vás rád postará.

Proč ošetření diodovým LightSheer Duet?

Diodový laser LightSheer Duet je jedinečný svými unikátními hlavicemi na trvalé odstranění chloupků. Speciálně vyvinutá malá chladící hlavice pro intimní a citlivé partie, která pokožku nejprve před vypuštěním impulsu ochladí čímž sníží bolestivost a také riziko spálení na minimum, tudíž dopřeje klientovi při ošetření požadovaný komfort. Pro některé muže mohou být třísla citlivější částí těla, a proto v případě obav z bolesti můžeme klientovi poskytnout před ošetřením lokální anestetický krém, který znecitliví oblast třísel.

Jak probíhá ošetření?

V případě ošetření třísel, není při nově vyvinutém chladicím systému potřeba žádných lokálních anestetik, avšak pokud máte hodně citlivou pokožku, můžeme pro Váš komfort použít znecitlivující krém Emla. Poté co je pokožka třísel připravena na zákrok, terapeutka provede odstranění chloupků diodovým laserem. Na závěr ošetření terapeutka aplikuje Aloe vera gel od italské lázeňské kosmetiky Comfort Zone.

Jak reaguje pokožka po zákroku a co čekat?

Třísla mohou být bezprostředně po zákroku lehce začervenalé a na povrchu pokožky zůstávají malé zbytky chloupků, které do týdne vypadají. Intenzivnější či dlouhodobější reakce v případě třísel je zřídka, avšak v případě velké přecitlivosti na tuto oblast může nastat delší zarudnutí. Přibližně týden po zákroku chloupky vůbec nerostou. Ve chvíli, kdy začnou chloupky růst, můžete podpaží začít holit běžným způsobem.

Co je potřeba dodržet před návštěvou Miracle Esthetic Clinic and Spa?

  • Chloupky v oblasti třísel minimálně 4-6 týdnů před ošetřením nevytrhávejte pinzetou, ani strojkem či voskem
  • Chloupky v oblasti třísel můžete holit žiletkou, používat epilační krém nebo zastřihávat nůžkami.
  • Minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům.
  • V létě minimálně jeden týden před a po ošetření používejte ochranný krém SPF 50
  • Před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu

Co je potřeba dodržet v den zákroku?

  • Nemyjte místo mýdlem, maximálně opláchněte vodou
  • Nechoďte do sauny, solária či bazénu
  • Třísla i v den zákroku oholte žiletkou
  • Neaplikujte na tělo žádné kosmetické přípravky s obsahem alkoholu

Kolik návštěv je potřeba?

Přesný počet a frekvenci návštěv Vám rádi doporučíme při individuální konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Pro kompletní odstranění chloupků obvykle stačí 6 až 8 návštěv. Běžně ošetření doporučujeme absolvovat jednou za 4 až 6 týdnů. Pouze dodržení správných intervalů mezi ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého odstranění chloupků s minimálním počtem opakování. Po ukončení kúry jsou všechny chloupky i s jejich zárodečnými lůžky zničeny a nedochází dál k jejich růstu.

Pro koho není zákrok vhodný?

Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA a pro muže je naprosto bezpečná. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)

Tato stránka používá cookies

cookies