Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace zad

Nosíte roláky, protože se stydíte za lezoucí chloupky z trička? Stydíte se svléknout u bazénu do půlky těla, protože máte záda pokrytá nelichotivými chloupky? Více se potíte díky chloupkům na zádech? Pokud jste alespoň na jednou otázku odpověděli ano, tak právě pro Vás je jeden z nejúčinnějších diodových laserů na světě LightSheer Duet.

Proč ošetření diodovým laserem LightSheer Duet?

Odstranění chloupků na zádech přístrojem LightSheer Duet je bezpečné, bezbolestné a především velmi efektivní a díky speciálně vyvinuté velké patentované hlavici rychlé. Díky nové unikátní velké hlavici, která je určená na velké plochy, běžné ošetření zad zkrátí až o 75% času oproti jiným laserovým metodám. Zároveň je hlavice doplněna o vakuum, které eliminuje šok z impulzu a tím snižuje bolestivost zákroku na minimum, čímž odbourává potřebu použití lokálních anestetik. Současně laser LightSheer Duet jako jediný na světě umí odstraňovat chloupky z jakéhokoli fototypu pokožky a jakýkoliv typ chloupku i ty nejsvětlejší.

Jak probíhá ošetření?

V případě ošetření zad, není potřeba díky unikátní patentované hlavici, žádné lokální anestetikum, epilace je bezbolestná, tudíž je ošetření zad velmi krátké 20-30 minut. Terapeutka nejprve připraví pokožku zad na odstranění chloupků diodovým laser LightSheer Duet, poté nastává samotné odstranění chloupků, celé ošetření je zakončeno aplikací Aloe Vera krému od italské lázeňské kosmetiky Comfort Zone na zklidnění pokožky po zákroku.

Jak reaguje pokožka po zákroku a co čekat?

Záda jsou bezprostředně po zákroku lehce začervenalé, na povrchu pokožky zad zůstávají malé zbytky chloupků, které do týdne vypadají. Dlouhodobější reakce v případě zad není předpokládaná, jelikož se nejedná o citlivou partii. Přibližně týden po zákroku chloupky vůbec nerostou. Ve chvíli, kdy začnou chloupky růst, můžete záda začít holit běžným způsobem.

Co je potřeba dodržet před návštěvou Miracle Esthetic Clinic and Spa?

  • Chloupky na zádech minimálně 4-6 týdnů před ošetřením nevytrhávejte pinzetou, ani strojkem či voskem
  • Chloupky na zádech můžete holit žiletkou, používat epilační krém nebo zastřihávat holícím strojkem.
  • Minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům.
  • V létě minimálně jeden týden před a po ošetření používejte ochranný krém SPF 50
  • Před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu

Co je potřeba dodržet v den zákroku?

  • Nemyjte místo mýdlem, maximálně opláchněte vodou
  • Nechoďte do sauny, solária či bazénu
  • Záda si v den ošetření oholte žiletkou, v případě potíží dosažení partie Vám rádi záda oholíme před ošetřením – prosíme o informaci předem.
  • Neaplikujte na tělo žádné kosmetické přípravky s obsahem alkoholu

Kolik návštěv je potřeba?

Přesný počet a frekvenci návštěv Vám rádi doporučíme při individuální konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Pro kompletní odstranění chloupků obvykle stačí 6 návštěv. Běžně ošetření doporučujeme absolvovat jednou za 4 až 6 týdnů. Pouze dodržení správných intervalů mezi ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého odstranění chloupků s minimálním počtem opakování. Po ukončení kúry jsou všechny chloupky i s jejich zárodečnými lůžky zničeny a nedochází dál k jejich růstu.

Pro koho není zákrok vhodný?

Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA a pro muže je naprosto bezpečná. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)

Tato stránka používá cookies

cookies