Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace horního rtu

Trápí vás drobné chloupky v okolí horního rtu? Laserová epilace představuje ideální a bezbolestné řešení, jak je trvale odstranit.

Je i Vaším snem mít horní ret bez jediného chloupku? Proměňte ho ve skutečnost! Diodová epilace patří již mnoho let mezi nejúspěšnější systémy k trvalému odstranění chloupků. V Miracle Esthetic Clinic and Spa používají vyškolené terapeutky laser LightSheer Duet, který Vám zaručí bezbolestnou a hlavně dlouhodobou epilaci oblasti kolem horního rtu. Nedělejte kompromisy, nechte se hýčkat tím nejlepším na trhu!

Jedním z největších magnetů pro muže jsou ženské rty. Měly by proto vypadat dokonale. Drobné chloupky nad horním rtem má každá žena bez rozdílu věku. Jejich odstranění bývá většinou velmi bolestivé a hlavně není dlouhodobé. Ideálním řešením, jak se tohoto problému zbavit je bezbolestná epilace diodovým přístrojem LightSheer Duet, který patří mezi špičku mezi lasery na trvalé odstranění chloupků. Pyšní se nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA.

Proč ošetření diodovým laserem LightSheer Duet?

Oblast kolem rtů bývá velmi citlivá, proto je odstranění chloupků kolem horního rtu pro většinu žen tabu. S diodovým laserem LightSheer Duet, který je certifikován a patentován, je ale epilace naprosto bezpečná a bezbolestná. Zaručuje to malá, speciálně vyvinutá chladící hlavice určená pro citlivé části těla. Pokožka je v místech depilace před vypuštěním impulzu ochlazena a díky tomu se snižuje nejen bolestivost, ale i riziko spálení pokožky. V podkoží se vyskytuje minimálně trojnásobné množství vlasových kořínků než je počet těch vyrostlých. Některé chloupky teprve prorůstají podkožím, jiné jsou vyrostlé a další právě vypadly. Paprsek laseru LightSheer Duet je schopen všechny tyto chloupky odstranit společně s jejich lůžkem, čímž zabrání jejich opětovnému růstu. Velkou výhodou je i fakt, že nezáleží na fototypu vaší pokožky – laser odstraní jakýkoliv typ a zbarvení chloupku.

Jak probíhá ošetření?

Při laserové epilaci horního rtu může dojít k větší citlivosti této oblasti. Vzhledem k šetrnosti laseru LightSheer Duet se ve většině případů nepoužívají žádné znecitlivující krémy ani jiná lokální anestetika. Chloupky Vám poté ve velmi krátkém čase odstraní vyškolená terapeutka pomocí menší hlavice diodového laseru LightSheer Duet. Na závěr se na epilované místo aplikuje Aloe vera gel od kvalitní italské kosmetiky Comfort Zone.

Jak reaguje pokožka po zákroku a co čekat?

I přesto, že epilace oblasti kolem horního rtu je většinou bezbolestná, může se bezprostředně po zákroku vyskytovat zarudnutí a zvýšená citlivost této oblasti. Na povrchu pokožky zůstávají po epilaci malé zbytky chloupků. Není ale důvod k obavám, do týdne totiž vypadají. Přesto, že se jedná o extrémně sensitivní oblast, dlouhodobější reakce se vyskytuje opravdu jen zřídka.

Co je potřeba dodržet před návštěvou Miracle Esthetic Clinic and Spa?

  • Chloupky v okolí rtů minimálně 4-6 týdnů před ošetřením nevytrhávejte pinzetou, ani nedepilujte voskem
  • Chloupky můžete holit žiletkou, používat epilační krém
  • Minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům
  • V létě minimálně jeden týden před a jeden týden po ošetření používejte ochranný krém SPF 50
  • Před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu

Co je potřeba dodržet v den zákroku?

  • Nemyjte oblast rtů mýdlem, ani jinými prostředky. Maximálně opláchněte vodou
  • Nechoďte do sauny, solária či bazénu
  • Neaplikujte na tělo žádné kosmetické přípravky s obsahem alkoholu, ani rtěnky, balzámy nebo lesky na rty

Kolik návštěv je potřeba?

Přesný počet a frekvence návštěv je velice individuální (liší se dle hustoty, množství a zabarvení chloupků) a rádi Vám jej doporučíme po konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Pro kompletní odstranění chloupků v oblasti horního rtu obvykle stačí 5 až 6 návštěv. V běžných případech se doporučuje absolvovat ošetření jednou za 4 až 6 týdnů, aby hladká pokožka korespondovala s Vašimi představami trvalé redukce. Trvalého, maximálního a dlouhodobého účinku s minimálním počtem opakování lze docílit pouze dodržením správných intervalů mezi jednotlivými ošetřeními. Po ukončení kúry dochází k odstranění všech chloupků společně s jejich zárodečnými lůžky, díky čemuž se zabrání jejich opakovaného růstu.

Pro koho není zákrok vhodný?

I když se diodový laser LightSheer Duet pyšní velkou bezpečností, nedoporučuje se jeho použití v jakémkoliv stádiu těhotenství. Jiné omezení nejsou. Pokud ale máte jakékoliv pochybnosti nebo dotazy (např. ohledně pigmentace, hormonální léčby apod.), není nic jednoduššího, než si před zákrokem domluvit schůzku s naší proškolenou terapeutkou, která Vám ráda zodpoví Vaše dotazy.

Tato stránka používá cookies

cookies