Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Děláme ženy krásnější již od roku 1999

Laserová epilace nohou

Hebké nohy bez chloupků nemusí být námaha udržovat. S Laserovou epilací pomocí laseru LightSheer Duet je zákrok bezbolestný a efekt trvalý.

Chcete mít krásně hladké nohy bez jediného chloupku a to už napořád? Trápí Vás citlivá pokožka a odstraňování chloupků je pro Vás noční můra? Zkuste naši laserovou epilaci diodovým laserem od LightSheer Duet, který je špičkou mezi lasery na trvalé odstranění chloupků.

Proč ošetření diodovým laserem LightSheer Duet?

Odstranění chloupků na nohou přístrojem LightSheer Duet je naprosto bezpečné a bezbolestné díky velké, speciálně vyvinuté patentované hlavici, určené právě na velké plochy jako jsou nohy, čímž zkracují délku oproti běžnému ošetření o 75%. Současně je hlavice doplněna o vakuum, které eliminuje šok z impulzu a tím snižuje bolestivost zákroku na minimum, čímž odbourává potřebu použití lokálních anestetik. Jedinečnost tohoto diodového laseru také spočívá ve schopnosti odstranění chloupků z každého fototypu pokožky. LightSheer Duet umí odstranit i ty nejsvětlejší chloupky

Jak probíhá ošetření?

V případě ošetření nohou, není potřeba díky unikátní patentované hlavici, žádné lokální anestetikum, epilace je bezbolestná, tudíž je ošetření nohou velmi krátké 15-20minut. Terapeutka nejprve připraví pokožku nohou na ošetření diodovým laser LightSheer Duet, poté nastává samotné odstranění chloupků a celé ošetření je zakončeno aplikací Aloe Vera krému od italské lázeňské kosmetiky Comfort Zone na zklidnění pokožky po zákroku.

Jak reaguje pokožka po zákroku a co čekat?

Nohy jsou bezprostředně po zákroku lehce začervenalé, na povrchu pokožky nohou zůstávají malé zbytky chloupků, které do týdne vypadají. Dlouhodobější reakce v případě nohou není předpokládaná, jelikož se nejedná o citlivou partii. Přibližně týden po zákroku chloupky vůbec nerostou. Ve chvíli, kdy začnou chloupky růst, můžete nohy začít holit běžným způsobem.

Co je potřeba dodržet před návštěvou Miracle Esthetic Clinic and Spa?

  • Chloupky na nohou minimálně 4-6 týdnů před ošetřením nevytrhávejte pinzetou, ani strojkem či voskem
  • Chloupky na nohou můžete holit žiletkou, používat epilační krém nebo zastřihávat nůžkami
  • Minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům.
  • V létě minimálně jeden týden před a jeden týden po ošetření používejte ochranný krém SPF 50
  • Před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu

Co je potřeba dodržet v den zákroku?

  • Nemyjte místo mýdlem, maximálně opláchněte vodou
  • V den zákroku je potřeba si nohy oholit žiletkou
  • Nechoďte do sauny, solária či bazénu
  • Neaplikujte na tělo žádné kosmetické přípravky s obsahem alkoholu

Kolik návštěv je potřeba?

Přesný počet a frekvenci návštěv Vám rádi doporučíme při individuální konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Pro kompletní odstranění chloupků obvykle stačí 5 až 6 návštěv. Běžně ošetření doporučujeme absolvovat jednou za 4 až 6 týdnů. Pouze dodržením správných intervalů mezi jednotlivými ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého odstranění chloupků s minimálním počtem opakování. Po ukončení kúry jsou všechny chloupky i s jejich zárodečnými lůžky zničeny a nedochází dál k jejich růstu. Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA a pro muže je naprosto bezpečná. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)

Pro koho není zákrok vhodný?

Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA, avšak nedoporučujeme jeho použití v jakémkoliv stádiu těhotenství. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)

Tato stránka používá cookies

cookies