Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace ostatní

Diodovým laserem LightSheer Duet se dají bezpečně a bezbolestně odstranit chloupky na jakékoliv části těla. Mezi nejčastější a nejoblíbenější partie patří již zmiňované podpaží, nohy a třísla, ale nesmíme opomínat i jiné části těla, které často trápí mnoho žen:

 • Břicho
 • Bílá linie břicha
 • Ruce, předloktí
 • Nárt a prsty
 • Horní ret, brada
 • Bradavky
 • Záda

Proč ošetření diodovým laserem LightSheer Duet?

Odstranění chloupků přístrojem LightSheer Duet je naprosto bezpečné a bezbolestné díky dvěma speciálně vyvinutými hlavicemi, velké patentované hlavici určené na velké plochy jako jsou například záda a malé chladící hlavice pro menší a citlivější plochy, jako jsou například bradavky, linie břicha atd. Zároveň laser LightSheer Duet jako jediný na světě umí odstraňovat chloupky z jakéhokoli fototypu pokožky a jakýkoliv typ chloupku i ty nejsvětlejší.

Jak probíhá ošetření?

V případě doplňkových ošetření jakou jsou ruce, prsty, dekolt, záda, bílá linie břicha a břicho není potřeba speciálních příprav. Může se použít buď unikátní chladící hlavice díky jejímu vyspělému chladicímu systému a vakuové komoře u vetší hlavice je ošetření bezbolestné nebo téměř bezbolestné. Avšak u některých žen můžou být určité partie citlivější, například ošetření bradavek a proto pro větší komfort klientky můžeme doporučit znecitlivující krém Emla, který zaručí naprosto bezbolestné a příjemné ošetření. Poté co je pokožka připravena a očištěna nastává samotný proces odstranění chloupků diodovým laser LightSheer Duet, celé ošetření je zakončeno aplikací Aloe Vera krému od značky Comfort Zone na zklidnění pokožky po zákroku.

Jak reaguje pokožka po zákroku a co čekat?

Většina citlivějších partií je bezprostředně po zákroku lehce začervenalá, na povrchu pokožky zůstávají malé zbytky chloupků, které do týdne vypadají. Dlouhodobější reakce v případě všech partií nejsou předpokládané. Přibližně týden po zákroku chloupky vůbec nerostou. Ve chvíli, kdy začnou chloupky růst, můžete partii začít holit běžným způsobem.

Co je potřeba dodržet před návštěvou Miracle Esthetic Clinic and Spa?

 • Chloupky na místě plánovaného ošetření minimálně 4-6 týdnů před procedurou nevytrhávejte pinzetou, ani strojkem či voskem
 • Chloupky na místě plánovaného ošetření můžete holit žiletkou, používat epilační krém nebo zastřihávat nůžkami.
 • Minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům.
 • V létě minimálně jeden týden před ošetřeníma po ošetření používejte ochranný krém SPF 50
 • Před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu

Co je potřeba dodržet v den zákroku?

 • Nemyjte místo mýdlem, maximálně opláchněte vodou
 • Nechoďte do sauny, solária či bazénu
 • Danou partii je potřeba si oholit žiletkou
 • Neaplikujte na tělo žádné kosmetické přípravky s obsahem alkoholu

Kolik návštěv je potřeba?

Přesný počet a frekvenci návštěv Vám rádi doporučíme při individuální konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Pro kompletní odstranění chloupků obvykle stačí 5 až 6 návštěv, u některých specifičtějších partií jako bílá linie břicha můžou postačit i 3 návštěvy, vše v závislosti na síle a tuhosti chloupku, proto doporučujeme osobní konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Běžně ošetření doporučujeme absolvovat jednou za 4 až 6 týdnů. Pouze dodržení správných intervalů mezi ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého odstranění chloupků s minimálním počtem opakování. Po ukončení kúry jsou všechny chloupky i s jejich zárodečnými lůžky zničeny a nedochází dál k jejich růstu.

Pro koho není zákrok vhodný?

Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA, avšak nedoporučujeme jeho použití v průběhu těhotenství. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)

Tato stránka používá cookies

cookies