Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace podpaží

Krásně hebké podpaží bez chloupků, bez poškozené a začervenalé pokožky – to je epilace laserem v salonu Miracle. Používáme jedničku mezi lasery – LightSheer Duet. Vyzkoušejte kvalitu, kterou vám nabízíme.

Přála byste si krásně hebké podpaží bez chloupků? Nechcete už řešit začervenalé, podrážděné podpaží? V Miracle Esthetic Clinic and Spa pro Vás máme to nejmodernější řešení, laserové odstranění chloupků diodovým laserem LightSheer Duet, který je špičkou mezi lasery na trvalé odstranění chloupků.

Proč ošetření diodovým laserem LightSheer Duet?

Epilace podpaží diodovým přístrojem LightSheer Duet je naprosto bezbolestná díky speciálně vyvinutému chladicímu systému u malé hlavice, určené pro citlivé části těla. Pokožka je ochlazena před vypuštěním impulzu a tím je snížena nejen bolestivost, ale i riziko spálení na minimum. Paprsek laseru zničí cibulku i s jejím lůžkem, čímž zabrání opětovnému růstu. Zároveň laser LightSheer Duet jako jediný na světě umí odstraňovat chloupky z jakéhokoli fototypu pokožky a jakýkoliv typ chloupku i ty nejsvětlejší.

Jak probíhá ošetření?

V případě ošetření podpaží, není při nově vyvinutém chladicím systému potřeba žádných lokálních anestetik, avšak pokud máte hodně citlivou pokožku, můžeme pro Váš komfort použít znecitlivující krém Emla. Poté co je pokožka podpaží připravena na zákrok, terapeutka provede odstranění chloupků diodovým laserem. Na závěr ošetření terapeutka aplikuje Aloe vera gel od italské lázeňské kosmetiky Comfort Zone.

Jak reaguje pokožka po zákroku a co čekat?

Podpaží může být bezprostředně po zákroku lehce začervenalé a na povrchu pokožky zůstávají malé zbytky chloupků, které do týdne vypadají. Intenzivnější či dlouhodobější reakce v případě podpaží se objevují velmi zřídka. Přibližně týden po zákroku chloupky vůbec nerostou. Ve chvíli, kdy začnou chloupky růst, můžete podpaží začít holit běžným způsobem.

Co je potřeba dodržet před návštěvou Miracle Esthetic Clinic and Spa?

  • Chloupky v podpaží minimálně 4-6 týdnů před ošetřením neodstraňujte pinzetou, ani strojkem či voskem
  • Chloupky v podpaží můžete holit klasicky žiletkou, používat epilační krém nebo zastřihávat nůžkami.

Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA a pro muže je naprosto bezpečná. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)

  • Minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům.
  • V létě minimálně jeden týden před a po ošetření používejte ochranný krém SPF 50
  • Před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu

Co je potřeba dodržet v den zákroku?

  • Nemyjte místo mýdlem, maximálně opláchněte vodou
  • Nechoďte do sauny, solária či bazénu
  • Podpaží je potřeba si oholit žiletkou
  • Neaplikujte na tělo žádné kosmetické přípravky s obsahem alkoholu
  • Nepoužívejte antiperspirant

Kolik návštěv je potřeba?

Přesný počet a frekvenci návštěv Vám rádi doporučíme při individuální konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Pro kompletní odstranění chloupků v podpaží obvykle stačí 5 až 6 návštěv. Běžně ošetření doporučujeme absolvovat jednou za 4 až 6 týdnů. Pouze dodržením správných intervalů mezi jednotlivými ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého odstranění chloupků s minimálním počtem opakování. Po ukončení kúry jsou všechny chloupky i s jejich zárodečnými lůžky zničeny a nedochází dál k jejich růstu.

Pro koho není zákrok vhodný?

Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA, avšak nedoporučujeme jeho použití v jakémkoliv stádiu těhotenství. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)

Tato stránka používá cookies

cookies