Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Laserová epilace třísel (brazilská epilace)

Chcete hebká třísla bez chloupků, bez poškozené a začervenalé pokožky – to je epilace laserem v salonu Miracle. Používáme jedničku mezi lasery – LightSheer Duet. Vyzkoušejte kvalitu, kterou vám nabízíme.

Ženský klín a třísla představují asi nejdelikátnější a nejcitlivější části celého ženského těla a právě proto trápí spousty žen depilace těchto partií. Tato část těla je nejnáchylnější na podráždění, zarudnutí pokožky a proto spousty žen hledají nějaké dlouhodobější a komfortní řešení. Bezbolestná epilace diodovým přístrojem LightSheer Duet třísel či brazilská epilace (hloubková epilace) je jedna z nejžádanějších.

Proč ošetření diodovým laserem LightSheer Duet?

Odstranění chloupků v intimních partiích třísel a extra třísel je naprosto bezpečné a bezbolestné díky speciálně vyvinuté chladící malé hlavici určené pro sensitivní části těla. Pokožka v citlivých partiích je ochlazena před vypuštěním impulzu a tím je snížena bolestivost a i riziko popálení na minimum. Jedinečnost tohoto diodového laseru také spočívá ve schopnosti odstranění chloupků z každého fototypu pokožky. LightSheer Duet umí odstranit i ty nejsvětlejší chloupky.

Jak probíhá ošetření?

U ošetření třísel může nastat větší citlivost lokality při použití laseru, v tomto případě doporučujeme použít znecitlivující krém Emla, obzvláště u Brazilské epilace. Jelikož se jedná o velice intimní partii, mnoho žen může pociťovat stud. Celý zákrok probíhá velice profesionálně a diskrétně, jsou použity speciální kalhotky pro laser, tudíž se žena nemusí obávat, že by se cítila indiskrétně. Na závěr je i v tomto případě použit chladivý, hojící Aloe vera gel od italské lázeňské kosmetiky Comfort Zone.

Jak reaguje pokožka po zákroku a co čekat?

Jak už bylo zmíněno, třísla jsou jednou z nejcitlivějších partií, tudíž se dá očekávat lehké zarudnutí a citlivost oblasti po ošetření. Bezprostředně po zákroku zůstávají na povrchu pokožky malé zbytky chloupků, které do týdne vypadají. I přesto, že se jedná o takto citlivou partii, dlouhodobější reakce není předpokládaná. Ve chvíli, kdy začnou chloupky růst, můžete třísla začít holit běžným způsobem.

Co je potřeba dodržet před návštěvou Miracle Esthetic Clinic and Spa?

  • Chloupky v oblasti třísel minimálně 4-6 týdnů před ošetřením nevytrhávejte pinzetou, ani strojkem či voskem
  • Chloupky v oblasti třísel můžete holit žiletkou či používat epilační krém.
  • Minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům.
  • V létě minimálně jeden týden před i po ošetření používejte ochranný krém SPF 50
  • Před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu

Co je potřeba dodržet v den zákroku?

  • Nemyjte místo mýdlem, maximálně opláchněte vodou
  • Nechoďte do sauny, solária či bazénu
  • Třísla či Extra třísla je potřeba si oholit žiletkou
  • Neaplikujte na tělo žádné kosmetické přípravky s obsahem alkoholu

Kolik návštěv je potřeba?

Přesný počet a frekvenci návštěv Vám rádi doporučím při individuální konzultaci s naší proškolenou terapeutkou. Pro kompletní odstranění chloupků v oblasti třísel obvykle stačí 6 návštěv. Běžně ošetření doporučujeme absolvovat jednou za 4 až 6 týdnů. Pouze dodržení správných intervalů mezi ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého odstranění chloupků s minimálním počtem opakování. Po ukončení kúry jsou všechny chloupky i s jejich zárodečnými lůžky zničeny a nedochází dál k jejich růstu.

Pro koho není zákrok vhodný?

Epilace diodovým laserem LightSheer Duet se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA, avšak nedoporučujeme jeho použití v průběhu těhotenství. V případě jakýchkoliv pochybností je však lepší si domluvit konzultaci a případné pochybnosti či nejasnosti probrat s naší proškolenou terapeutkou (např. nadměrná pigmentace, hormonální léčba)

Tato stránka používá cookies

cookies