Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Odstranění celulitidy na zadečku

Pomocí moderních přístrojů pomůžeme s odstraněním celulitidy na zadečku. Přestaňte se plavkové sezony, s námi získáte zpět pevný a hladký zadeček. Bezbolestně a s trvalými výsledky.

Odstraníme celulitidu na zadečku

Celulitida je společník, kterého nezastraší často ani nejpřísnější redukční diety nebo cvičení. Obzvlášť na zadečku je její odstranění vcelku obtížné, zvláště při sedavých zaměstnáních. Pomerančová kůže vzniká nahromaděním tuku v podkoží zadečku a zadržováním vody v přilehlých oblastech (převážně bocích). Zvláště v létě a v plavkách je pak celulitida na zadečku viditelnější, ale i s tím si na naší klinice umíme poradit. Přijďte k nám na vstupní konzultaci a my vám rádi pomerančovou kůži bezbolestně odstraníme.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Žádná zvláštní opatření nemusíte před odstraněním celulitidy dodržovat.

Jaké typy zákroků nabízíme?

Na klinice dáváme přednost technologii kožní gymnastiky Icoone, která zvyšuje krevní a lymfatickou cirkulaci v ošetřované oblasti. Metabolický odpad se eliminuje a výsledkem je hladší a pevnější kůže na zadku bez narušení. Icoone nevyžaduje lékařské ošetření ani podávání jakýchkoli chemických prostředků. Zlepšením lokální mikrocirkulace LPG metoda obnovuje nutriční schopnost pojivové tkáně, a tím zlepšuje vzhled a tonus kůže.

Pro koho není zákrok vhodný?

Zákrok není náročný a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Na zadečku by však neměla být žádná otevřená rána, čerstvá jizva nebo jiné kožní problémy, které by znemožňovaly proceduru.

Pomáhá tato metoda při redukci váhy?

Odstranění celulitidy působí především na kvalitu a vnější vzhled pokožky na zadečku. Doprovodným efektem může být někdy i drobný úbytek na váze. Primárně však touto metodou zkvalitňujeme povrch pokožky.

Dá se touto metodou nahradit dieta?

Technologie Icoone jako metoda odstraňování pomerančové kůže působí právě na celulitidu, tvar těla a jeho objem. Dietu plnohodnotně nenahradí, ale může ji efektivně doplnit.

Nahrazuje odstranění celulitidy liposukci?

Liposukce neřeší problém vzhledu pokožky v oblasti sedacích partií, ale zbavuje konkrétní oblasti nadbytečného objemu vody a tuku. Odstranění celulitidy jen zkrášluje povrch pokožky. Může tak skvěle doplnit liposukci zadku nebo jeho plastické operace.