Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Zeštíhlení břicha

Získejte ploché a pevné bříško bez náročného cvičení a odříkání. Vašem salonu vám pomůžeme získat krásnou postavu bezbolestně a s trvalými výsledky.

Zeštíhlení břicha

Podkožní tuk nás netrápí jen na nohou, ale také na břiše. Tukové polštáře v oblasti břicha dokonce dokáží potrápit i jinak štíhlé postavy. Na první pohled rosolovitá kůže však nemusí být doživotním prokletím, pokud se rozhodnete pro zeštíhlení břicha na naší klinice. Nejčastějšími důvody, proč nás klienti kvůli zeštíhlení osloví jsou:

  1. Usilujete o pevnější postavu po porodu.
  2. Potřebujete zpevnit břicho ze zdravotních důvodů.
  3. Chcete zazářit v plavkové sezóně s plochým bříškem.
  4. Nedaří se vám dlouhodobě vyhrávat boj nad povadlou kůží ani usilovným cvičením.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Před podstoupením zpevnění břicha dodržujte pitný režim (zvláště u procedur Reaction a Icoone) kvůli odvodnění a drenážnímu efektu. Hodinu před zákrokem vypijte až 2 litry čisté vody.

Jaké přístroje používáme?

Přístroje pro jakékoliv zeštíhlující ošetření jsou stejné. Při zeštíhlování břicha také používáme jenu z metod Icoone, Meso-T8 nebo Reaction. To, kterou z metod pro vaše břicho použijeme rozhodneme na úvodní schůzce na naší klinice.

Pro koho není zákrok vhodný?

Svoji návštěvu zvažte, pokud máte v ošetřované oblasti otevřenou ránu nebo škrábnutí. Zákrok není vhodný ani pro těhotné ženy, pro pooperační stav, nachlazení ani v případě užívání antibiotik. Trpíte-li na dlouhodobá, závažná nebo chronická onemocnění (včetně kožních chorob nebo srdečních obtíží), zákrok nepodstupujte. Zdravotní stav s vámi vždy zkonzultujeme dopředu na úvodním setkání.

Jak zákrok probíhá?

Všechny naše zpevňovací procedury jsou bezbolestné a neinvazivní. Před zákrokem vás pouze vybavíme speciálním oblečením, přes které budeme vaše břicho ošetřovat. Každé ošetření je krátké, trvá od 30 do 60 minut. Ideální je absolvovat kúru ještě několikrát, v intervalu 15 až 20 návštěv, dvakrát až třikrát v týdnu. Po čase stačí pro udržení výsledku navštívit naši kliniku podle potřeby jednou nebo dvakrát do měsíce.

Tato stránka používá cookies

cookies