Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Zeštíhlení pasu

Pomocí moderních přístrojů pomůžeme se zeštíhlením vašeho pasu. Přestaňte se obávat útlých topů, s námi získáte zpět útlý pas – bez korzetu, skalpelu nebo cvičení.

Neinvazivní zeštíhlení pasu

Štíhlejší pas můžete získat ještě rychleji, než jste si kdy myslela. Vyvážený jídelníček a cvičení nemusí být jediný způsob, jak dosáhnout vysněných proporcí. Stačí u nás absolvovat zeštíhlení pasu v jakémkoliv ročním období, doporučujeme však absolvovat zeštíhlení na jaře, kdy se začíná oteplovat a můžete své krásné nové tělo ukázat na odiv. Přijďte, pokud:

  1. Máte pocit, že tuk v oblasti pasu již přesáhl únosnou míru.
  2. V důsledku hormonálních změn se chcete zbavit přebytečných kil.
  3. Cvičení, ani změna jídelníčku na vás nezabírá. Máte postavu ve tvaru jablka.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Není potřeba před první návštěvou dodržovat speciální opatření. Nejprve se objednáváte na úvodní konzultaci, kde se rozhodne, zda vás čekají nějaká omezení. Pouze před ošetřením přístroji Icoone a Reaction je nutné, abyste dodržela pitný režim, ideální je vypít 2 litry čisté vody hodinu před ošetřením. Po ošetření Icoone zkuste lehčí pohyb, například rychlejší chůzi.

Pro koho není zákrok vhodný?

V případě zeštíhlení jakékoliv partie nedoporučujeme užívání antibiotik. Na zeštíhlení nechoďte, pokud jste těhotná, dlouhodobě nebo vážně nemocná, jste po operaci, máte na pokožce otevřenou ránu anebo trpíte nachlazením. Žádný z přístrojů také není vhodný na kožní onemocnění ani pro osoby se srdečními obtížemi či s kardiostimulátorem. Zdravotní stav s vámi vždy zkonzultujeme dopředu.

Jaké metody používáme?

Reaction: Zeštíhlení pomocí zázračného přístroje Reaction je velmi šetrné a skládá se z několika fází. V první fázi předehříváme ošetřovanou oblast na teplotu od 39 až do 42 stupňů Celsia. Tkáň se zcela prohřeje a tuk v buňkách se začne rozpouštět. Celý tento proces tak zrychlí metabolické procesy. Kolagenová vlákna se napnou a začne se tvořit elastin.

Meso-T8: Další bezbolestnou neinvazivní metodou je Meso-T8. Přístroj využívá frakční sinusové vlny nízkého napětí, díky čemuž jsou pak membrány buněk lépe vodivé a propustné. Následně se v nich tvoří vodní kanálky, jimiž jsou pak do nejhlubších vrstev pokožky transportována aktivní séra. Celkem 90 % aktivních látek efektivně proniká přímo do buněk cílových tkání, aniž by došlo k teplotnímu šoku nebo oxidativnímu stresu.

Icoone: Přístroj Icoone působí do hloubky tukových tkání, aniž by narušil pojivovou tkáň. Celkové ošetření se skládá ze základního programu, který se zaměřuje na obecné kožní potíže (například celulitidu) a trvá přibližně 20 minut. Po něm následuje desetiminutový program, ten má za úkol odstranit konkrétní nedokonalosti. Po základním programu je možné využít až čtyři cílené programy po sobě.

Co vás po zákroku čeká?

Pokud jste byla na ošetření pomocí přístroje Reaction, čeká vás celkové odvodnění a okamžitý úbytek centimetrů v místě ošetření. Po ošetření Reaction a Meso-T8 vám může pokožka zčervenat, jedná se však o krátkodobý efekt. Za pár minut červená kůže zmizí úplně a zůstane jemná na omak. Po využití Icoone získáte pocit odlehčených nohou a samozřejmě budete mít o pár centimetrů v pase méně.

Tato stránka používá cookies

cookies