Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Zpevnění břicha

Získejte ploché a pevné bříško bez náročného cvičení a odříkání. Vašem salonu vám pomůžeme získat krásnou postavu bezbolestně a s trvalými výsledky.

Zpevnění břicha

Podkožní tuk na břiše trápí i jinak štíhlé postavy – i pod ochablou kůží mohou mít vypracované svaly. Na první pohled rosolovitá kůže však nemusí být doživotním prokletím, pokud se rozhodnete pro zpevnění břicha na naší klinice. Nejčastěji se na nás klienti obrací když:

  1. Usilují o pevnější postavu po porodu.
  2. Potřebují zpevnit břicho ze zdravotních důvodů, následkem těhotenství nebo po výrazné změně váhy.
  3. Touží mít krásnou postavu do plavek.
  4. Dlouhodobě bojují s povadlou kůží a ani usilovným cvičením se tento stav nelepší.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Před samotným zákrokem zpevnění břicha dodržujte pitný režim (zvláště u přístrojů Reaction a Icoone). Dostatek tekutin podpoří odvodnění a drenážní efekt. Hodinu před zákrokem vypijte až 2 litry čisté vody.

Pro koho není ošetření vhodný?

Svoji návštěvu zvažte, pokud máte v ošetřované oblasti otevřenou ránu nebo škrábnutí. Zákrok není vhodný především pro těhotné ženy nebo pacienty nedávno operované v oblasti břicha. Trpíte-li na závažná nebo chronická onemocnění (včetně kožních chorob nebo srdečních obtíží), zákrok nepodstupujte. Vhodnost ošetření s vámi vždy zkonzultujeme dopředu na úvodním setkání.

Jak ošetření probíhá?

Všechny naše zpevňovací procedury jsou bezbolestné a neinvazivní. Během ošetření obecně dochází k narušování tukových zásob, napnutí kolagenových vláken i otevírání vodních kanálků pro rozvod aktivních látek do pokožky. Po ošetření partie aplikujeme vhodné krémy pro zklidnění a „konzervování“ pokožky, které jsou vhodné i k domácímu použití. Každé ošetření je krátké, trvá od 30 do 90 minut.

Jaké typy ošetření nabízíme?

Zpevnění vašeho břicha dosáhneme použitím špičkových zahraničních přístrojů Reaction, Meso-T8 a Icoone.

Co vás po ošetření čeká?

Pokožka na břiše může být po ošetření trošku začervenalá. Během dne se však znovu zklidní, krátce po ošetření budete vnímat nejen pevnější pokožku, ale i zmírnění projevů strií. Získáte pocit odlehčení, nastartuje se lymfatický systém a pokožka bude zjemněná díky regeneraci kožních buněk.

Tato stránka používá cookies

cookies