Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Děláme ženy krásnější již od roku 1999

Zpevnění rukou

Přestaňte se bát krátkých rukávů nebo sportovních aktivit. V salonu Miracle nabízíme zpevnění paží, bezbolestně, bez cvičení a s trvalými výsledky. Získejte zpět pevné ruce jednou pro vždy.

Zpevnění paží

Pokožka po celém těle ztrácí věkem svoji elasticitu a ztráta pružnosti se nevyhýbá ani rukám, které patří k problematickým partiím, i když jim není věnováno tolik pozornosti. Ochablé ruce dokáží přidat i několik „let navíc“, proto je jednou z nejdůležitějších. Nastartujeme kolagen za vás! Přijďte k nám na zpevnění rukou, pokud:

  1. Toužíte po celkově štíhlejší postavě a nechcete se smířit s povadlou kůží na rukou
  2. Po radikálním zhubnutí anebo po nárůstu váhy máte povadlou kůži na rukách
  3. Necítíte se komfortně v tílkách ani tričkách s krátkým rukávem.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Před samotným zákrokem dodržujte pitný režim (zvláště u procedur Reaction a Icoone) kvůli odvodnění a drenážnímu efektu. Hodinu před zákrokem vypijte až 2 litry čisté vody.

Pro koho není zákrok vhodný?

Svoji návštěvu zvažte, pokud máte na rukou nějaká zranění – škrábnutí, odřeniny nebo řezné rány. Zákrok není vhodný i pro těhotné ženy nebo pacienty nedávno operované v této oblasti. Trpíte-li na závažná nebo chronická onemocnění (včetně kožních chorob nebo srdečních obtíží), zákrok nepodstupujte. Vhodnost ošetření s vámi vždy zkonzultujeme dopředu na úvodním setkání.

Jak zákrok probíhá?

Všechny naše zpevňovací procedury jsou bezbolestné a neinvazivní. Během ošetření rukou obecně dochází k narušování tukových zásob, napnutí kolagenových vláken i otevírání vodních kanálků pro rozvod aktivních látek do pokožky. Po ošetření partie aplikujeme vhodné krémy pro zklidnění a „konzervování“ pokožky, které jsou vhodné i k domácímu použití. Každé ošetření je krátké, trvá od 30 do 90 minut. Pro trvalé zpevnění doporučím vhodné cviky na zpevnění.

Jaké typy zákroků nabízíme?

Pevnějších rukou dosáhneme použitím špičkových zahraničních přístrojů Reaction, Meso-T8 a Icoone. Každé ošetření je krátké, trvá od 30 do 60 minut.

Co vás po zákroku čeká?

Po ošetření může být pokožka na rukách trošku začervenalá, někdy i přecitlivělá. Během dne se však zklidní a krátce po ošetření budete vnímat pevnější pokožku v horní části paží. Získáte pocit odlehčení, nastartuje se lymfatický systém a pokožka bude zjemněná díky regeneraci kožních buněk.

Tato stránka používá cookies

cookies