Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Zpevnění stehen

Stehna jsou vedle zadečku a břicha jednou z nejproblematičtějších partií na ženském těle. Samotným cvičením je dosažení požadovaného výsledku časově velmi náročné a mnohdy neúspěšné.

Pevná stehna bez cvičení?

Stehna jsou vedle zadečku a břicha jednou z nejproblematičtějších partií na ženském těle. Samotným cvičením je dosažení požadovaného výsledku časově velmi náročné a mnohdy neúspěšné. V průběhu let ztrácí pokožka na stehnech potřebnou pružnost, začne ochabovat a objevovat se i pomerančová kůže. Chcete-li bojovat proti toku času, objednejte se na zpevnění stehen. Je vhodné právě pro vás, pokud:

  1. Toužíte po štíhlých stehnech bez celulitidy a strií.
  2. Cvičení zaměřené na stehna vám nepomáhá.
  3. Ráda byste aktivně bojovala proti stárnutí kůže.
  4. Chcete být v sukni a plavkách sebevědomější.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Před podstoupením zpevnění stehen dodržujte pitný režim (zvláště u procedur Reaction Icoone) kvůli odvodnění a drenážnímu efektu. Hodinu před zákrokem vypijte až 2 litry čisté vody.

Pro koho není zákrok vhodný?

Svoji návštěvu zvažte, pokud máte v ošetřované oblasti otevřenou ránu nebo škrábnutí. Zákrok není vhodný ani pro těhotné ženy, pro pacienty, kteří nedávno prodělali operaci nohou, nachlazení nebo uživali antibiotika. Trpíte-li na závažná nebo chronická onemocnění (především kožních chorob nebo srdečních obtíží), zákrok nepodstupujte. Zdravotní stav s vámi vždy zkonzultujeme dopředu na úvodním setkání.

Jak zákrok probíhá?

Všechny naše zpevňovací procedury jsou bezbolestné a neinvazivní. Před zákrokem vás pouze vybavíme speciálním oblečením, přes které budeme ošetřovat problematické partie. Vzhledem k tomu, že stehna jsou jedním z největších lidských svalů, doporučujeme podstoupit ošetření několikrát, v intervalu 15 až 20 návštěv, dvakrát až třikrát v týdnu. Po čase stačí pro udržení výsledku navštívit naši kliniku podle potřeby jednou nebo dvakrát do měsíce. Toto doporučení se samozřejmě může lišit – četnost návštěv pro dosažení krásných a vytoužených stehen s vámi probereme už na úvodní schůzce.

Jaké typy zákroků nabízíme?

Zpevnění stehen nedosáhnete pouhou liposukcí, ať už laserovou nebo jakoukoliv jinou. Používáme špičkové zahraniční přístroje Reaction, Meso-T8 a Icoone, kde všechny fungují na bázi zahřívání a práce s hlubinnými strukturami pokožky. Tím dochází k narušování tukových zásob, napnutí kolagenových vláken i otevírání vodních kanálků pro rozvod aktivních látek do pokožky. Po ošetření stehen aplikujeme vybrané krémy pro zklidnění a „konzervování“ pokožky, které jsou vhodné i k domácímu použití. Každé ošetření je krátké, trvá od 30 do 60 minut, ještě ten den tak můžete náš salon opustit mladší a pevnější.

Co vás po zákroku čeká?

Pokožka na stehnech může být po ošetření citlivější a začervenalá. Během dne se však znovu obnoví, za pár chvil budete vnímat nejen pevnější strukturu pokožky, ale i zmírnění projevů celulitidy nebo strií. Získáte pocit odlehčení, nastartuje se lymfatický systém a pokožka bude zjemněná díky regeneraci kožních buněk. Nic vám už nebude bránit nosit sukně jaké chcete!

Tato stránka používá cookies

cookies