Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Rozlučte se s celulitidou pomocí Endospheres Therapy

Endospheres Therapy - anticelulitida

Co je celulitida?

Celulitida (degenerativní tukový edém sklerotického vlákna) je problém, který se týká hyper-dermy, tkáně, která je pod kůží a je tvořena převážně z tukové tkáně.

Je zapříčiněna degenerací mikrocirkulace tukové tkáně s následnou změnou jejich nejdůležitějších metabolických funkcí, následnou změnou jejich nejdůležitějších metabolických funkcí, které jsou způsobeny především hormonálními a cévními příčinami a zhoršuje se sedavým způsobem života, stresem, špatnou výživou a zadržováním vody.

I přesto, že je celulitida typická především pro ženy s vyšší hmotností, může se objevovat i u hubených žen, a to zejména na stehnech a bocích. Celulitida ve sklerotické fázi nereaguje ani na ty nejdrastičtější diety či fyzickou aktivitu.

Jak ji můžete odstranit?

Kompresní vibrace / Endosphéres terapie je léčba, která umožňuje velmi účinně bojovat s celulitidou neboli pomerančovou kůží. Klientky v Miracle Esthetic Clinic and Spa pro řešení celulitidy využívají právě Endosphéres Therapy a z výsledků jsou nadšeny.

Endosphéres Therapy dokáže také:

  1. reaktivovat krevní oběh a zlepšovat tak výživu kůže a okysličení
  2. úspěšně redukovat „ďolíčky“ na vnější straně stehen
  3. snižuje výskyt pomerančové kůže
  4. odstraňuje přebytečné tekutiny. což dává nohám pocit lehkosti
  5. a mnoho další…

Benefity Endospheres Therapy?

Tvaruje tělo

Rotace sfér umožňuje oddělení adipocitů, které jsou zodpovědné za vazivovou tkáň, což způsobuje efekt pomerančové kůže, snižuje vady na kráse již po několika sezeních.

Odstraňuje celulitidu neboli pomerančovou kůži

Celulitida je vážný, nejen estetický problém, který se bohužel týká každého devátého těla z deseti, žen i mužů. Vzniká především v důsledku zadržování vody ve tkáních a hypertrofie (zvětšování objemu) tukových buněk. Rotační pohyby přístroje Endosphères Therapy působí na ošetřovaná místa jako pumpa, která uvolňuje shluky tukových buněk, má drenážní efekt na uzliny a zakončení lymfatických cév a odvádí z tkání postižených celulitidou přebytečnou vodu.

Působí na mikrocirkulaci

Mechanické vibrace působí na mikrocirkulaci, mají vliv na vazokonstrikci (zúžení cév) a vazodilataci (rozšíření cév), což vede ke zlepšení krevního oběhu v ošetřované oblasti.

Působí na lymfodrenáž

Rotační působení terapie Endosphéres funguje jako čerpadlo a uvolňuje z tkání postižených celulitidou přebytečné tekutiny a usnadňuje jejich odtékání do lymfatických cest a žláz. Díky tomu dochází k okamžité redukci a opětovnému okysličení ošetřované oblasti.

Tonizuje svaly

Vibrační stimulace, provedená na svalu po odpovídající dobu, umožňuje dosažení optimalizace svalového tonu v ošetřované oblasti.

Ulevuje od bolesti

Kompresní mikro vibrace, s pulzujícím a rytmickým účinkem na mechanoreceptory, vytvářejí následnou desenzibilizaci tím, že redukují/odstraňují bolest v krátkém čase. Výrazné snížení bolesti při léčbě tkání s celulitidou vede ke zlepšení metabolismu a významnému snížení toxických látek v těle.

U nás v Miracle Esthetic Clinic and Spa nabízíme možnosti ošetření na konkrétní problematiky, které lze najít v sekci Balíčky a také jednotlivé ošetření, či zvýhodněné kúry. V ceníku naleznete jednotlivá ošetření. Zvýhodněné kúry již kalkulujeme individuálně.