Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Vytvarujeme hýždě k dokonalosti

Chcete mít vytvarovanější anebo štíhlejší zadeček, svěřte se do rukou našich zkušených terapeutek v Miracle Esthetic Clinic and Spa. Existují bezbolestné ošetření, které přirozenou cestou tvarují hýždě a podtrhnou vaši krásu. Jaké ošetření můžete u nás navštívit?

Ideální cesta k dokonalé vytvarovanému zadečku

Endospheres Therapy tvaruje a krásně zpevňuje hýždě. Inovativní přístroj pomocí tlakové mikrovibrace zpevňuje strukturu pokožky, zvedá zadeček a vyhlazuje pomerančové ďolíčky. Již po několika ošetřeních je zadeček krásně pevný a kulatý.

Úbytek několik centimetrů a vyhlazená pokožka

Icoone ošetření svou masáží působí na několik systémů – drenáž rozproudí lymfatický systém, čímž odvádí z těla nepotřebné látky a zanechává pokožku hladkou, následuje fáze zpevňování s produkcí elastinu a kolagenu, závěrnou fází je remodelace na potřebné partie až již zadeček, boky, či kompletní hýždě.

Výrazné zeštíhlení a zmenšení tukových buněk

Viora jako jediná pracuje na buněčné úrovni a svým V-Form programem zmenšuje tukové buňky. Po ošetření přichází výrazné zeštíhlení a tvarování zadečku. Ošetření Viora V-Form je vhodné pro plnější tvary a potřebu zmenšení tukových buněk.

Tato stránka používá cookies

cookies