Dnes máme OTEVŘENO od 9:00 do 17:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Zábaly pro zeštíhlení a zpevnění

Kombinací vědy, přírody a pokročilých technologií jsme vytvořili udržitelný a efektivní přístup pro viditelnou redukci celulitidy a zpevnění pokožky. Body Strategist obnovuje, tvaruje a zpevňuje pokožku od hlavy k patě pomocí koncentrovaných složek vytvořených profesionály v oboru péče o pleť s více než 20 letou zkušeností.

Detoxikace a drenáž

Intenzivní detoxikační a drenážní ošetření proti celulitidě s termální vodou z Bormia a esenciálními oleji. Spojení bahna a bandáží zlepší lymfatickou mikrocirkulaci, stimuluje eliminaci toxinů, zpevňuje a odlehčuje.

Ošetření 3 v 1

Intenzivní tří-fázové zeštíhlující ošetření. Počáteční fáze s termogenním účinkem pro zlepšení mikrocirkulace, následována silnou lipolytickou masáží a finální drenáží, revitalizací a zpevněním.

D-AGE CREAM

BAHNO S TERMÁLNÍ VODOU

Bohatá výživa pro zpevnění a omlazení pokožky s organickým tamanu olejem, hydrolyzovaným extraktem z vlašského ořechu. Obsahuje 91,6% složek přírodního původu.

THERMAL MUD

BAHNO S TERMÁLNÍ V ODOU

Masážní tvarující a zpevňující bahno proti celulitidě. Bahno s termální vodou z Bormia s olejovou texturou, která usnadňuje aplikaci i smytí.

Tělová ošetření body strategist

VE 3 KROCÍCH

[ comfort zone ] věří v celostní přístup ke kráse a well-being pro dosažení viditelných, dlouhodobých výsledků v nejkratším možném čase.

  1. PŘÍPRAVA A ZKLIDNĚNÍ
    Exfoliace, příprava pokožky pro zlepšení vstřebání aktivních složek z produktů a ošetření.
  2. DETOX
    Odstranění toxinů, stimulace metabolismu a obnova energie a vitality.
  3. TVAROVÁNÍ A ZEŠTÍHLENÍ
    Stimulace spalování tuků, tvarování a redukce celulitidy.

Náš příslib

VÝKON A UDRŽITELNOST

Koncentrované složení obsahuje funkční složky přírodního původu, bez živočišných složek a složek mající negativní vliv na životní prostředí jako například etoxylátů, silikonů, minerálních olejů, přídavná barviva a sulfátů.
Produkty jsou vyráběny přímo v Davines Village v Parmě, certifikované B Corp s využitím výhradně obnovitelných zdrojů.