Dnes máme OTEVŘENO od 8:00 do 20:00

Zavolejte nám!

Specialisté na neinvazivní zeštíhlení a omlazení již od roku 2002

Zbavte se chloupků jednou provždy

Epilace Praha - nohy

Laserová epilace patří mezi nejoblíbenější ošetření u nás. Klientky i klienti po proceduře odchází nadšeni, že se rozhodli ulevit si od žiletek, či vosku a rozhodli se pro TRVALÉ odstranění chloupků.

Již po několika ošetřeních přichází pozitivní výsledky, chloupky přestávají růst, jsou slabší a vzhled pokožky není zatěžován zarůstáním, či jinými nevzhlednostmi. U nás v Miracle Esthetic Clinic and Spa pracuje s celosvětově nejúčinnějším laser Light Sheer Duet. Laser je nejpoužívanější v USA, kde si potrpí na kvalitní a velice výkonné nástroje. Jsme rádi, že můžeme pokrokové západní služby aplikovat u nás v Praze.

Laserový paprsek proniká k cibulce, kterou ničí společně s jejím lůžkem, čimž i s fyzikální jistotou zabraňuje jakémukoli dalšímu růstu. Navíc laser má 2 speciálně patentované hlavice, tak aby se laser dostal, kdekoliv – jedna větší pro rozsáhlejší místa (jako nohy, ruce, záda) a menší pro detailní ošetření (jako rty, intimní partie, uši). Ošetření je zcela bezbolestné, díky vyspělému chladícímu systému.

Ošetření je potřeba navštívit několikrát za sebou, proto že každý chloupek má svou fázi růstu a pro zcela trvalé a veškeré odstranění, je potřeba absolvovat všechny fáze. Nejčastější počet návštěv je 6, poté již klienti odchází bez starostí.

Ošetřované partie jsou vždy na výběru klienta, dokážeme odstranit chloupky, kde si přejete. Mezi nejčastější místa patří nohy, podpaží, intimní partie nebo také záda, hrudník, uši. U nás v Miracle Esthetic Clinic and Spa jsme všeobecně oblíbeni svou velmi detailní a úspěšnou brazilskou epilací, kterou zcela přizpůsobíme potřebám klientky. Terapeutky dokáží po 1 návštěvě odhadnout počet dalších návštěv, tak aby byl cílený efekt co nejlepší. Dále se dokážeme přizpůsobit i nejintimnějším potřebám. Laserová epilace je také velmi oblíbena u sportovců jako jsou fotbalisti, cyklisté, bikiny fitness, či body building a mnoho dalších, kteří již nikdy nemusí řešit používání žiletek.

To, že je laserová epilace velmi praktická si dokáže každý z nás představit, ale určitě stojí za zmínku i psychická stránka věci. Klienti od nás odchází nadšeni, že začali navštěvovat tuto proceduru a že konečně mohou být doslova bez starostí. Totéž pociťují i muži, kteří budují svou postavu ve fitness centrech, ale netěší je hrudník s chloupky, i ti jsou velmi vděčni za tuto nadčasovou metodu.

Tato stránka používá cookies

cookies